VIDEO Američané, pozor, takto ničí ruský „otec všech bomb“. Je čtyřikrát silnější než vaše „matka“

16.04.2017 16:40 | Zprávy
autor: mp

Američané nedávno v Afghánistánu použili „matku všech bomb“, svou největší nejadernou zbraň. Podle vládních zdrojů z Kábulu bomba zabila desítky teroristů Islámského státu v jeskynním komplexu. Agentura Reuters informuje o tom, že Rusové mají ve výzbroji nesrovnatelně silnější zbraň, než je „matka všech bomb“, až čtyřikrát silnější.

VIDEO Američané, pozor, takto ničí ruský „otec všech bomb“. Je čtyřikrát silnější než vaše „matka“
Foto: pixabay.com
Popisek: Test jaderné zbraně - ilustrační foto

Spojené státy poprvé v historii použily v bojové situaci svou nejsilnější nejadernou bombu - „Matku všech bomb" - známou také pod zkratkou GBU-43. Ruská federace má však k dispozici čtyřikrát silnější bombu, která je známá pod označením „otec všech bomb". Agentura Reuters uveřejnila video, které zachycuje účinky této bomby. Konstrukci této bomby Kreml důsledně tají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Lajky

Jak vysvětlíte, že máte na FB více lajků než světová celebrita nebo třeba Babiš s několikanásobně větším počtem sledujících? K čemu je vám dobrá falešná a zřejmě i vámi placená podpora? Já to nechápu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petra Pavla vypískali horníci. „Proč média mlčí?“ Bylo zle

7:30 Petra Pavla vypískali horníci. „Proč média mlčí?“ Bylo zle

V neděli se prezident Petr Pavel dočkal podpory a potlesku desítek tisíc lidí na Staroměstském a Vác…