VIDEO Drsný vzkaz uprchlíkům po sexuálních útocích na ženy: Pokud nechceš mašírovat zpátky žrát kočky v listovém těstě… Nechovej se kurva jako zasranej zmrd!

15.01.2016 20:22

Herec Jiří Maryško pravidelně glosuje na webové televizi Stream.cz souhrn aktuálních zpráv. Tentokrát si vzal na paškál Andreje Babiše, trochu té uprchlické krize i snahu Strany svobodných občanů ozbrojit národ.

VIDEO Drsný vzkaz uprchlíkům po sexuálních útocích na ženy: Pokud nechceš mašírovat zpátky žrát kočky v listovém těstě… Nechovej se kurva jako zasranej zmrd!
Foto: Archiv
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

Maryško rychle odsoudil spoustu veřejných činitelů ve svém pravidelném souhrnu aktuálních zpráv. Hned na úvod zmínil nové heslo Strany svobodných občanů „Zbraň každému rozumnému člověku“, k čemuž se vyjádřil rocker Aleš Brichta s tím, že si jde udělat zbrojní průkaz. „Aleši, řeklo se rozumného,“ připomněl Maryško.

Zmínil i příběh senátora Jaroslava Palase, který zabavil v trafice v Krnově petici, jejímž cílem je odvolat jeho známého z dozorčí rady vodovodů a kanalizací. „No, pane senátore, to jste té petici udělal nejlepší reklamu, jakou jste mohl.“

Celý pořad ke shlédnutí zde

„A teď to hlavní,“ spustil Maryško a zmínil silvestrovské události, kdy došlo k mnoha krádežím a sexuálně motivovaným útokům napříč celou Evropou. „Takže pánové, pokud nechcete mašírovat zpátky žrát kočky v listovém těstě,“ zmínil i situaci v obléhané syrské obci Madaya, ve které lidé umírají hlady, „tak si zapište za uši tyhlety tři věci. Zaprvý, když se chceme seznámit s holkou, podáme jí ruku, slušně se představíme, nesaháme na švába. Zadruhý, když ji chceme sbalit, netaháme k tomu tisíc kámošů, to děláme na Facebooku. A za třetí, když už si od ní bereme telefon, tak jenom číslo, ne přístroj.“

„Jak praví Guth-Jarkovský, chceš-li děvče okouzliti, nechovej se kurva jako zasranej zmrd!“

Další zpráva se týkala ministra financí Andreje Babiše, na jehož farmu Čapí hnízdo padl pohled jak české policie, tak Evropského úřadu proti podvodům OLAF. Nejdříve farmu navštíví policie, jejíž příslušníci „zasalutujou, a zas vychovancovaně s bradáčovou hrdě vztyčenou vycouvaj“. Babiš jako „takovej lidovej milicionář, totiž milionář, vlastně miliardář, si na svý skromný sídlo přispět zaslouží“.

„Zubatý pleši plešky hackly mejl. Obsah soukromý konverzace premiéra republiky uveřejnil nejmenovanej náckovskej web. Každej se tak mohl přesvědčit, že Slávek Sobotka je v soukromí ten samej nudnej úřednickej patron, jak ho známe z televize,“ řekl o uniklých e-mailech premiéra Sobotky Maryško. Zmínil i to, že bohužel se premiérova pošta přetřásala v mnoha velkých médiích, což nebylo zcela korektní. „Peroutka s Čapkem dávaj českejm médiím velkej lajk.“

Na to navázal vyjádřením ministra vnitra Chovance, který by chtěl „otevřít debatu o identifikaci uživatelů internetu“. „No, tak já bych tu debatu rovnou uzavřel. Víte co, zůstaňme anonymní, protože na jakejch stránkách ministr vyčetl, že internet je semeništěm zla, to já ani vědět nechci.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

22:18 Lže a manipuluje Milion chvilek? Počty účastníků prý nesedí. Petr Štěpánek přináší zajímavý důkaz z dřívějška

„Chvilkaři lžou a manipulují,“ rozčiluje se na sociální síti bývalý radní pro rozhlasové a televizní…