VIDEO Eva Holubová a Josef Klíma vstupují do stávky! Opravdu

18. 9. 2019 12:13

Eva Holubová, Berenika Kohoutová, Petra Nesvačilová, Josef Klíma, Taťjana Medvecká a Tereza Dočkalová se rozhodli zapojit do společné stávky za klima, která se koná po celém světě 20. září 2019. Společně pro planetu hlásají ve videu, které zveřejnila organizace Greenpeace na svých facebookových stránkách.

VIDEO Eva Holubová a Josef Klíma vstupují do stávky! Opravdu
Foto: Reprofoto: Video Greenpeace
Popisek: Eva Holubová

„Tentokrát jdeme stávkovat všichni. Nejen studenti, ale i rodiče, prarodiče, přátelé, blízcí, no prostě všichni! Přidejte se do události Stávka za klima – společně za budoucnost nás všech a hlavně 20. září přijďte,“ zaznívá v upoutávce.

Fotogalerie: - Co se děje v LESe

Ustavující sněm Liberálně ekologické strany (LES) ...
Národní technická knihovna
Ustavující sněm Liberálně ekologické strany (LES) ...
Textař Michal Horáček
Ustavující sněm Liberálně ekologické strany (LES) ...
Martin Bursík, předseda LES

Anketa

Zeman tvrdí, že by se mělo zvážit zrušení koncesionářských poplatků pro ČT. Jste pro?

96%
4%
hlasovalo: 42311 lidí

Podle organizátorů čelíme největší ekologické hrozbě současnosti – změně klimatu. „Osud planety i budoucích generací je kriticky ohrožen. Zatím máme naději, ale potřebujeme urychleně začít prosazovat řešení, proto stávka proběhne těsně před klimatickým summitem v New Yorku, proto je tak důležité, abyste na ní byli. Tohle je naše šance. Stávkovat budeme po celé republice!“ zaznívá na stránkách.

„Antoine de Saint-Exupéry nám připomíná, že tuhle planetu, zeměkouli, jsme nezdědili po předcích, my ji máme půjčenou od svých dětí,“ říká ve videu herečka Eva Holubová.

Anketa

Jste pro to, aby ČR zrušila uznání státu Kosovo?

95%
5%
hlasovalo: 16186 lidí

„Extrémní počasí. Vedro. Sucho. Požáry. Povodně. Přívalové deště,“ vyjmenovávají pak známé osobnosti pojmy spojené s klimatem. Herečka Taťjana Medvecká se pak svěřila se svým strachem. „Aby mé krásné malé vnučky zažily aspoň takový svět, jaký jsme zažili my,“ podotkla. 

Závěrem pak vystoupil i investigativní novinář Josef Klíma. „Stávka se koná 20. září v devět ráno na mnoha místech v republice,“ zve. „Ten průser je podle mě tak velkej, že by lidi měli apelovat na své rodiče,“ zdůrazňuje herečka Holubová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

V průběhu několika minulých týdnů se v médiích postupně objevovaly spekulace o nadstandardních vzta…