VIDEO Kennedy junior přijel do Berlína podpořit masové protikoronavirové protesty. Co tam prohlásil, mnohým vyrazí dech

29.08.2020 19:36

V Berlíně dnes zhruba 18 tisíc lidí demonstrovalo proti opatřením zavedeným v rámci koronavirové krize. Protestující přijel podpořit i synovec bývalého amerického prezidenta Robert F. Kennedy Jr. – na konferenci před akcí vyjádřil obavy před ovládáním veřejnosti skrze strach a před tím, že se bude vakcína proti koronaviru „zkoušet“ na lidech. „Vždyť to dělali nacisté v koncentrácích! Tehdy testovali vakcíny na Romech a na židech,“ varoval.

VIDEO Kennedy junior přijel do Berlína podpořit masové protikoronavirové protesty. Co tam prohlásil, mnohým vyrazí dech
Foto: Repro YouTube OneSilentJoy
Popisek: Robert F Kennedy Jr.
reklama

Anketa

Je špatně, když se lidé smějí zranění prezidenta Zemana?

95%
5%
hlasovalo: 13291 lidí
Kennedy Jr. svou řeč započal zamyšlením, že během své práce zaměřující se na ochranu vody se setkal se zamořením vodních živočichů včetně ryb rtutí, která měla pocházet z výroby vakcín.

Upozornil, že vakcíny musí být v prvé řadě bezpečně testovány, aby se zamezilo tomu, že budou ve skutečnosti více lidem ubližovat, než jim pomáhat.  

Dle jeho mínění však ve Spojených státech panuje odlišná situace, jelikož mnoho institucí je postiženo korupcí a farmaceutické firmy mají ochranu. Dle něj se už ani nejedná o americký problém, nýbrž o celosvětový.

Fotogalerie: - Jak je to s Covidem?

Tisková konference Adama Vojtěcha a jeho týmu ke s...
Tisková konference Adama Vojtěcha a jeho týmu ke s...
Tisková konference ministra zdravotnictví Adama Vo...
Tisková konference ministra zdravotnictví Adama Vo...
Tisková konference ministra zdravotnictví Adama Vo...
Adam Vojtěch

Synovec amerického prezidenta věří, že v dnešní politice se odráží „farmaceutická propaganda“.

„Totalitní státy zneužívaly strachu, aby docílily servilnosti veřejnosti,“ vyjádřil s tím, že čelíme zlomovému bodu v historii lidstva.

Odkázal též na slova zakladatele Luftwaffe a gestapa Hermanna Göringa, který během procesu v Norimberku zmínil, že lidé se dají jednoduše ovládat právě tehdy, pokud mají před něčím strach. Dle Kennedyho Jr. je tak strach hnacím faktorem vzniku totalitarismu.

A právě strach se nyní u lidí vytvořil v souvislosti s pandemií koronaviru. „Vládci milují pandemie. Stejně tak, jako milují války,“ pokračoval s poukazem, že právě to jim dává nadřazenost, moc a schopnost řídit lidi.

Fotogalerie: - Koronavirová děkovačka na ČVUT

Prezident Česko-izraelské smíšené obchodní komory ...
Maska vyrobená na ČVUT
Obě organizace mají dlouhodobě dobré vztahy
Následně se začaly předávat děkovné diplomy jednol...
Také maska vyrobená na ČVUT
ČISOK vybral pro ČVUT částku přesahující 600 000 k...

Došlo i na 5G internet. U vysokorychlostních sítí 5. generace má Kennedy Jr. za to, že jejich podpora se nedělá kvůli zrychlení připojení lidem, nýbrž aby mohli mocní lidé „sklízet data“ uživatelů. „Vaše telefony nepracují pro vás. Rozpoznávají vaše obličeje a špehují vás,“ doplnil. Varoval též před zánikem fyzických peněz.

V rámci doporučení nosit roušky kritizoval, že lidé podle něj nemají přístup k dostatečným studiím, které by účinnost ochranných prostředků dokazovaly. „Izolace zabíjí víc než koronavirus,“ připojil.

Nesouhlasí ani s tím, aby se na lidech zkoušela účinnost vakcíny. „Vždyť to dělali nacisté v koncentrácích! Tehdy testovali vakcíny na Romech a na židech,“ zaznělo od Kennedyho Jr., podle kterého nyní nejvíce chybí informovanost veřejnosti.

Celé video můžete zhlédnout zde:


Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…