VIDEO Lžete, lžete, mstíte se mi. Jste zhrzená, neschopná. Andrej Babiš vyřval přede všemi Sabinu Slonkovou

27.03.2017 10:49

Diskuzi mezi ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) a investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou odvysílala Česká televize v rámci svého pořadu 168 hodin.

VIDEO Lžete, lžete, mstíte se mi. Jste zhrzená, neschopná. Andrej Babiš vyřval přede všemi Sabinu Slonkovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Slonková, jež byla šéfredaktorkou Babišovy MF Dnes, minulý týden zveřejnila, že žádost o padesátimilionovou dotaci pro Čapí hnízdo obsahovala nepravdivé údaje a šlo tak od počátku o podvod. Následně se přišla zeptat ministra před úřad vlády na jeho stanovisko.

„Paní, paní Slonková. Vy na mě vedete permanentnou kampaň, vy permanentně lžete,“ řekl hned úvodem Babiš. Když se Slonková bránila, že nelže a nevede kampaň, Babiš reagoval: „Vy jste zhrzená bývalá šéfredaktorka, která se...“

To mu ale opět Slonková skočila do řeči a Babiše vyzvala, aby ji zažaloval, pokud skutečně lže. „Se mi mstíte, protože jste byla totálně neschopná řídit Mladou frontu. A teďka lžete. Včera jste znovu lhala,“ řekl jí Babiš. Ona sama se však bránila, že je to jen jeho interpretace, že nelže.

„Lhala jste v tom, že já jsem podával nějakou, nějakou...,“ začal Babiš. „Nic takového jsem nenapsala,“ oponovala Slonková.

„Ne, vy jste napsala, že já jsem podával žádost, no. Takže vy lžete,“ reagoval opět Babiš. „Vy jste podepsal ručení za úvěr. Nic takovýho, co vy říkáte, jsem nenapsala. Můžete mi odpovědět na otázku,“ nedala se odbýt Slonková.

Celé video najdete ZDE.

„A já nebudu na nic odpovídat. Protože jste součástí kampaně. A permanentní kampaně. Je zajímavé, že vy mátě takovéhle skvělé, skvělé, vy byste měla odpovědět na to, jak to je, že dostáváte informace z Bezpečnostní rady státu. Že máte informace z policie. Že říkáte o mojich dětech,“ spustil Babiš. Slonkové odpovědět vehementně odmítal.

„Nebudu vám odpovídat. S vámi já nebudu mluvit. Vy jste součástí zkorumpované kampaně a to je všechno. Mějte se hezky,“ zakončil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

AKTUALIZOVÁNO O VYJÁDŘENÍ MICHAELY KRAUSOVÉ (16:08) V průběhu několika minulých týdnů se v médií…