VIDEO „Milý pane prezidente, my vás nedáme. Nevšímejte si těch ksindlů, jednou si je podáme.“ Píseň na podporu Zemana

27.01.2017 12:40

Zdá se, že politické písně s politickými tématy zažívají svou renesanci. Hudebník Quido MC na sebe upoutal pozornost kupříkladu písní „Ruskej šváb“ o prezidentu Zemanovi. Nechybí ani Olivie Žižková se svými písněmi o nutnosti bránit evropskou kulturu. A teď je tu další song s politickým vzkazem. Světlo světa spatřila píseň namířená proti médiím hlavního proudu. Oslavuje Miloše Zemana.

VIDEO „Milý pane prezidente, my vás nedáme. Nevšímejte si těch ksindlů, jednou si je podáme.“ Píseň na podporu Zemana
Foto: archiv
Popisek: Miloš Zeman na domažlické střední škole
reklama

„Dnes už i malé dítě ví, že ve zprávách se pravdu nedozví,“ začíná píseň nazvaná „Milý pane prezidente“. V doprovodném klipu sedí před obrazovkou dvě děti a koukají se na televizní zprávy. Jenže nekoukají na televizi, jak ji známe z obchodů. Hledí do popelnice, ze které se sypou odpadky. Klip koluje po internetu, k vidění je na serveru YouTube.

Podle autorů písně, kteří vystupují pod přezdívkou „Dva muži z davu“, už jsme došli tak daleko, že komedianti rozvrací naši společnost a média neříkají pravdu, protože jsou koupená Andrejem Babišem (ANO) a dalšími boháči.

„Milý pane prezidente, my vás ale nedáme. Nevšímejte si těch ksindlů, jednou si je podáme. Oni už se zaprodali, tihle zrádci národa. Ještě, že Vás v čele máme, Vaše odvaha nám sílu dá,“ vyřvává muž do mikrofonu za doprovodu elektrických kytar. Na prsou vystavuje českého lva a za sebou má státní vlajku. Kolega je na tom stejně.

Současní politici, právě s výjimkou prezidenta, jsou podle zpěváků proti vlastnímu lidu. Na své spoluobčany posílají strážce zákona, potírají svobodu projevu a slouží cizím zájmům. Jenže tentokrát podcenili sílu českého národa, který se postavil na odpor a hodlá hájit své hodnoty a svého prezidenta. I proti novodobým diktátorům.

Pak už následuje refrén: „Ještě, že Vás v čele máme, Vaše odvaha nám sílu dá.“ Po celou dobu se v klipu střídají pohledy na českou vlajku, záběry z demonstrací na podporu prezidenta Zemana, ale i proti němu, a na policii zasahující proti lidem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

11:05 „Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

Mikuláš Minář má problém. Včera prohlásil, že dodrží nařízení vlády a úterní demonstrace bude mít je…