VIDEO Na pláži i za pultem. Salvini okouzluje Italy

10.08.2019 21:15 | Zprávy
autor: vef

Italský premiér Matteo Salvini se nezastaví ani o prázdninách. Na své plážové „tour“ se snaží ulovit voliče jako muž z lidu. Píše o tom server Lidovky.cz.

VIDEO  Na pláži i za pultem. Salvini okouzluje Italy
Foto: Archiv
Popisek: Italská vlajka

Salvini je lídrem vládní strany Liga, která stabilně vede průzkumy preferencí. Před několika dny oznámil v jaderském letovisku Pescara ukončení koalice s protestním Hnutím pěti hvězd, nyní se snaží při své „tour“ po plážích získávat příznivce. Vystupuje jako člověk z lidu.

Původní text ZDE.

O Salviniho cestě hovoří například 27letý Ubaldo Cuspilici, který v té souvislosti vzpomíná na Ježíše, jenž rovněž šířil slovo od města k městu. Salvini podle Cuspiliciho potřebuje podporu všech. Salvini podle všeho nyní věří v předčasné volby, v nichž chce samozřejmě uspět.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Referendum

Jak konkrétně by podle vás ten zákon o referendu měl vypadat? Bude se moc hlasovat o všem? Kdo ho bude moci vyvolat a bude jeho výsledek pro politiky závazný?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chtějí, abychom jim platili jejich televizi. Vondráček promluvil o ČT

16:23 Chtějí, abychom jim platili jejich televizi. Vondráček promluvil o ČT

Poslanec a předseda strany Svobodných Libor Vondráček doufá, že zrušení koncesionářských poplatků a …