VIDEO Není mi do breku, jen žiju na útěku. Recesisté dnes hrají Ivanu Langerovi

13. 10. 2015 21:07

Ivan Langer dnes nemá dobrý den, a ještě mu internetoví recesisté prorokují, že teď bude „žít na útěku“. Posloužila k tomu písnička, která se začala šířit na síti a je zajímavým způsobem s Ivanem Langerem skutečně spojena.

VIDEO Není mi do breku, jen žiju na útěku. Recesisté dnes hrají Ivanu Langerovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Langer

Recesistická facebooková skupina Český politický bizár shromažďuje nejrůznější kuriozity české politické scény od videoblogů Tomia Okamury a Zdeňka Škromacha po tweety Andreje Babiše z letních festivalů.

Dnes si skupina vzpomněla na policií zadrženého exministra vnitra Ivana Langera. Ten, jak lidé ze skupiny uznávají, asi dnes neměl právě nejlepší den, neboť jej celý strávil výslechem na policejním prezídiu, a když se konečně večer dostal domů do Olomouce, čekala jej ještě domovní prohlídka.

Proto Český politický bizár Ivan Langerovi alespoň zahrál písničku. Ale ne jen tak ledajakou. Dokonce v jistém smyslu jeho vlastní, neboť šlo o píseň skupiny Mňága a Ždorp „Myslel jsem si, že je to láska“, u které si Ivan Langer v roce 1992 ještě jako student zahrál ve videoklipu.

VIDEO S IVANEM LANGEREM ZDE

Pozdějšího místopředsedu ODS a ministra vnitra tak můžeme pozorovat, jak se ráno nahý zamyšleně probouzí, vypotácí se z postele a z jeho pohybů divákovi dojde, že má pěknou kocovinu. Poté můžeme Ivana Langera sledovat, jak si čistí zuby, sprchuje se, obléká a na konci písně dojde na autobus.

Jak však připomněli někteří recesisté v diskusi pod videem, kouzlo dnešního dne se prý pro Ivana Langera skrývá v textu refrénu písničky skupiny Mňága a Žďorp. V něm se totiž stále opakuje ujišťování „Není mi do breku, jen žiju na útěku“. Vtipálci tak Ivanu Langerovi prorokují, že se pro něj nejspíš naplní osud písně, na které se sám podílel.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A k čemu máme volby? Zeman se vysmál „křiklounům“ z Milionu chvilek. A zhrozil se nad Rittigem. Ten člověk...

21:59 A k čemu máme volby? Zeman se vysmál „křiklounům“ z Milionu chvilek. A zhrozil se nad Rittigem. Ten člověk...

Prezident Miloš Zeman opět promluvil k českým divákům na TV Barrandov o svých názorech na aktuální d…