VIDEO Po Hutkovi přišel i Tomáš Klus s novou politickou písní: Pravda je žezlem v rukou lháře, ruská klaka

07.08.2018 18:03

Zpěvák Tomáš Klus se znovu ozývá. Pokud si někdo myslel, že vyhlásí bojkot Andreje Babiše (ANO), firem i médií, která koupil, a odmlčí se, tak se spletl. Klus napsal novou písničku, ve které Babiše označil za lháře, pod jehož vládou tato země pláče.

VIDEO Po Hutkovi přišel i Tomáš Klus s novou politickou písní: Pravda je žezlem v rukou lháře, ruská klaka
Foto: hns
Popisek: Tomáš Klus

Nedávno vzbudil zpěvák Tomáš Klus značnou pozornost tím, že vyhlásil bojkot předsedy vlády Andreje Babiše a Agrofertu. Ten je dočasně odložen ve svěřeneckém fondu premiéra, ale Klus se i tak odmítá zúčastňovat akcí, na kterých se Agrofert finančně podílí. Ke Klusovi se brzy přidali zpěvák a herec Jiří Macháček, kuchařka Kanu, herec Václav Neužil a další.

Klus však nezůstal jen u bojkotu Babiše. Rozhodl se napsat novou píseň, ve které s Babišem zúčtoval. Českou republiku v ní vykreslil jako zemi, která úpí pod žezlem lháře, který považuje stát za firmu. Těmito slovy Klus popsal právě Babiše.

„Tak je z krásné země slyšet nářek. To jak je proti sobě štvaný lid. Pravda je tu žezlem v rukou lháře. On jediný ji tady může mít.“

„Tamtamy jsou dávno tatam. Má je ten muž s poli zlata. Máme firmu, říkáme jí Stát.“

„Zaměstnanci volaj trefa, máme flek a prima šéfa. Za svým šéfem s flekem budem stát.“

„Tak je z krásné země slyšet nářek. Zas je proti sobě štvaný lid. Pravda je tu žezlem v rukou lháře. On jediný ji tady může mít,“ zpívá Klus v písni, ve které Babiše ani trochu nešetří.

Ve druhé polovině písničky se však Klus rozhodl probudit naději. Když si budou lidé pevně stát za svým názorem a nenechají se omámit lží, můžeme se podle zpěváka dočkat toho, že se zlo se zlou potáže. Pak prý v této zemi zase bude líp.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

19:46 Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny pustil r…