VIDEO Prasata, prasata! Mám na Facebooku osmdesát tisíc fanoušků. Takto úřaduje starosta Novotný z Řeporyjí a ještě se tím chlubí

25. 2. 2019 21:47

Pavel Novotný, starosta městské části Praha-Řeporyje, si vzal do parády tamní řidiče, kteří jej svým chováním rozpálili v pondělí ráno pořádně doběla. Ti totiž jako na běžícím pásu zastavovali v dopravní špičce v jízdním pruhu na blikačkách, aby si skočili vybrat peníze z automatu. Novotný na ně zuřivě hulákal přímo z okna radnice a všechno poctivě zdokumentoval. „Snažím se vychovávat kretény,“ napsal k videu zveřejněnému na svém Facebooku Novotný.

VIDEO Prasata, prasata! Mám na Facebooku osmdesát tisíc fanoušků. Takto úřaduje starosta Novotný z Řeporyjí a ještě se tím chlubí
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

„Promiňte, připadá vám to normální, tady to chování?“ zavolal nevěřícně Novotný na pospíchajícího řidiče, který zastavil na zákazu zastavení, a tím brzdil provoz. „Támhle je naproti parkoviště, pane,“ volal dál na řidiče, který jej nebral příliš v potaz. „Já vás dám teď na Facebook a napíšu, že jste prase,“ vyhrožoval starosta, který se nedočkal žádné větší reakce.

Na řidiče pak udeřil, že se asi musel normálně zbláznit. Mezitím už k bankomatu přicházel druhý muž, který stejně jako předchozí ponechal svůj automobil v jízdním pruhu. „Taky do bankomatu, jo? Natočím si vás oba dva, v pohodě. Budete, kluci, hvězdy mého Facebooku,“ zopakoval rozčílený Novotný a dodal, že na něm má osmdesát tisíc fanoušků. „Paráda,“ poznamenal znuděně jeden příchozí řidič.

Novotný zdůraznil, že bezohlednost tamních řidičů je zoufalá. „Tohleto je teror, kterýmu vystavujete ostatní účastníky silničního provozu. Jste prasata oba dva!“ soptil Novotný dál a poukázal, kde mají jaké dopravní značky, podle kterých se mají na silnici chovat.

„Vy to ale nerespektujete a trpělivost tohoto úřadu s lidmi, jako jste vy, skončila,“ varoval. „Jste prasata, prasata, prasata. Takhle se neparkuje,“ zopakoval. „Polib si prdel, na shledanou,“ vykřikl pak při cestě zpět do auta jeden z mužů. Novotnému poté někteří v následující diskusi, která se rozpoutala pod jeho videem, dali za pravdu, jiní se vyjádřili ve smyslu, že on není zrovna ten pravý člověk, který by měl ostatní o pravidlech silničního provozu poučovat. „To zase bude průser kvůli GDPR... no co, se omluvím, smažu a udělám to zase...,“ poznamenal pak Novotný v bouřlivé diskusi.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nevím, co řekl Prymula, odsekl Babiš. A oznámil zvrat v boji s koronavirem

20:21 Nevím, co řekl Prymula, odsekl Babiš. A oznámil zvrat v boji s koronavirem

Premiér Andrej Babiš (ANO) v Událostech České televize okomentoval nejnovější dění ohledně epidemie …