VIDEO Prezident Zeman pronesl k Čechům novoroční přání. Tady je

24.12.2018 10:50

Hrad na svém twitterovém účtu zveřejnil video, které dovoluje nahlédnout do prostor Pražského hradu ve vánočním obleku. A samozřejmě nechyběl ani vánoční pozdrav českého prezidenta Miloše Zemana. Nahlédněte sami, v jakém duchu se nesla jeho slova a co vám přeje k vánočním svátkům.

VIDEO Prezident Zeman pronesl k Čechům novoroční přání. Tady je
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

„Vážení a milí diváci, dovolte, abych i já vám popřál vše nejlepší do Nového roku. Hodně životní pohody, žádné nemoci a radost z práce,“ uvedl prezident Zeman. Poté doplnil, že by samozřejmě to samé chtěl popřát i půvabné moderátorce Alex Mynářové, manželce hradního kancléře Vratislav Mynáře, jenž krátké video uvedla.

Prezident Miloš Zeman oznámil, že si od 12. prosince do konce roku vybere dovolenou. „Od 12. prosince máme s panem prezidentem oba po velmi zajímavém a důležitém roce zaslouženou dovolenou,“ sdělil prezidentský mluvčí Ovčáček.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Zeman bude trávit adventní čas v Lánech, kde ve středu dne 26. prosince 2018 ve 13:00 hodin tradičně pronese Vánoční poselství prezidenta republiky. Vánoční poselství prezidenta bude stejně jako v minulých letech odvysíláno na televizních stanicích NOVA, ČT 1, ČT 24 a Barrandov, ve videoservisu ČTK a k poslechu bude na Českém rozhlase - Radiožurnálu.

V minulosti se prezident Zeman ubíral na dovolenou výhradně na svou chalupu na Vysočině. V letošním roce si prezident vybíral volno na konci června a na začátku července, kdy po svatbě svého hradního protokoláře Vladimíra Kruliše odjel do městyse Nové Veselí, kde vlastní nemovitost. Dovolenou si vzal po svém znovuzvolení prezidentem také na začátku února.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaus to odpálil, Trikolóra je ve Sněmovně, ukázal průzkum. Sílí SPD a ANO. Zato Fialova ODS je v hrůzostrašné situaci

18:07 Klaus to odpálil, Trikolóra je ve Sněmovně, ukázal průzkum. Sílí SPD a ANO. Zato Fialova ODS je v hrůzostrašné situaci

Pokud by se volby konaly nyní, ve Sněmovně by zasedlo sedm stran. Nově i Trikolóra Václava Klause ml…