VIDEO Řidič drsně zaútočil na jednoho z aktivistů, kteří dnes v Praze opět blokovali dopravu

05.04.2022 21:40 | Zprávy
autor: nab

Do aktivistů z hnutí Extinction Rebellion ČR se v Praze drsně pustili řidiči vozů, kterým blokovali na silnici cestu. Video, které hnutí zveřejnilo na sociální síti, zachycuje, jak jeden do aktivisty kope. Incident nyní prověřuje policie.

VIDEO Řidič drsně zaútočil na jednoho z aktivistů, kteří dnes v Praze opět blokovali  dopravu
Foto: Facebook Extinction Rebellion ČR
Popisek: Aktivisté z hnutí Extinction Rebellion ČR blokují výjezd z tunelu Blanka v Praze

Potyčka se stala v úterý ráno u výjezdu z tunelu Blanka v Praze, uvedla mluvčí mezinárodního aktivistického uskupení s názvem Extinction Rebellion (ER) Veronika Holcnerová.

Na záběrech zveřejněných tímto uskupením je vidět, jak aktivisté usedli na přechod pro chodce, čímž zablokovali provoz aut na silnici. Následně se dostali do konfliktu s řidiči aut, kteří chtěli jet dál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministr životního prostředí

Konečně jste to rozsekl a díky za to. Jen teď tvrdíte, že nebudete na motoristy tlačit, aby navrhli někoho jiného. Znamená to, že klidně budete tolerovat, že nikoho nenavrhnou a Macinka bude řídit dvě ministerstva? Od tvrdí, že je klidně bude řídit až do prezidentských voleb. S tím jste v pohodě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslancům spadlo na stůl cenzurní dědictví po Fialovi

12:31 Poslancům spadlo na stůl cenzurní dědictví po Fialovi

Zákon o některých podmínkách poskytování mediálních služeb. Návrh, který má na dnes začínajícím zase…