VIDEO Slavný herec chtěl zfackovat Trumpa. Po volbách se cítí hrozně

13. 11. 2016 9:30

Robert De Niro se před volbami tvrdě pustil do Donalda Trumpa. Na internetu kolovalo video, v němž slavný herec prohlašoval, že se Trump chová jako prase, které se navíc neobtěžuje platit ve své zemi daně. Nejraději by mu prý dal facku. A jak to bude po volbách, dojde na slavnou facku? Odpovídá sám Robert De Niro.

VIDEO Slavný herec chtěl zfackovat Trumpa. Po volbách se cítí hrozně
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Spojené státy si tento týden zvolily nového prezidenta. Stal se jím Donald Trump. Část Ameriky to považuje za důvod k oslavě, ale další část spíš k pláči. V nejednom americkém městě pokračují již několikátý den protesty pod heslem „Trump není můj prezident“. Proti novému prezidentovi se podle zpráv zahraničních agentur stavějí občané New Yorku, Chicaga či Los Angeles. Nijak zvlášť nevítá zvolení Donalda Trumpa 45. prezidentem USA ani Hollywood.

Ani slavný americký herec Robert de Niro se po volbách necítí právě nejlépe. V show Jimmyho Kimmela prozradil, zda opravdu zfackuje nového prezidenta? „Celý den jsem přemýšlel, jak bude rozhovor s vámi vypadat,“ prohlásil s vážnou tváří moderátor Jimmy Kimmel sedící v hollywoodském studiu tváří v tvář slavnému herci. „Jak se dnes cítíte?“ „Ne moc dobře,“ odvětil okamžitě De Niro.

„Toho jsem se bál,“ pokračoval v konverzaci moderátor. „Zfackujete Donalda Trumpa?“ padla vzápětí otázka. „Nemůžu to udělat, je to prezident,“ poznamenal trochu zklamaně slavný herec, čímž rozesmál publikum. „Respektuji jeho zvolení. Teď si musíme počkat, co udělá,“ doplnil. Současně však vyjádřil pochopení pro nespokojené Američany protestující v nejednom velkém městě Spojených států.

Robert De Niro prý respektuje i slova končícího prezidenta Baracka Obamy, že by Američané i po volbách měli táhnout za jeden provaz jako tým. „Ale víte, i kolegové v týmu si občas nafackují,“ poznamenal k tomu herec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sekta nedotknutelných z Kavčích hor. Otřesné svědectví, co se dělo ve Sněmovně kolem schvalování zpráv

20:17 Sekta nedotknutelných z Kavčích hor. Otřesné svědectví, co se dělo ve Sněmovně kolem schvalování zpráv

Česká televize a její rada se chová jako sekta nedotknutelných, která odmítá poslancům odpovědět na …