VIDEO Tahle země je v prdeli. Sere v síni. David Koller, Eva Holubová či ,,Béda Trávníček" poradí, koho volit

19. 10. 2017 7:38

Známý Tonda Blaník, muzikant David Koller či herečka Eva Holubová se rozhodli před volbami oslovit národ. Požádali občany, aby šli k volbám a prozradili, koho budou oni sami volit. Nahlédněte.

VIDEO Tahle země je v prdeli. Sere v síni. David Koller, Eva Holubová či ,,Béda Trávníček" poradí, koho volit
Foto: TOP 09
Popisek: Eva Holubová v klipu TOP 09
reklama

Starostové a nezávislí v čele s volebním lídrem Janem Farským věří, že se dostanou do Sněmovny, a to i navzdory tomu, že předvolební průzkumy zpravidla naznačovaly něco jiného. Muzikant David Koller ale nepochybuje o tom, že hnutí STAN nakonec uspěje, a v tomto smyslu se také vyjádřil v předvolebním klipu. Starostové podle jeho názoru provádějí smysluplnou politiku, jinak by je lidé v obcích a městech nevolili, takže se vyplatí dát jim hlas i ve volbách sněmovních.

„Já se Starostům nebojím dát hlas, protože kdybysme se báli, tak bysme nic nedokázali. Kdo se bojí, sere v síni,“ podtrhl Koller.

Anketa

Bojíte se, že výsledek voleb ohrozí demokracii v Česku?

10%
90%
hlasovalo: 6724 lidí

Český herec Oldřich Navrátil, známý např. z pohádek Anděl Páně nebo Lotrando a Zubejda, podpoří TOP 09. Proč? „Protože má takový úžasný lidi v čele,“ vysvětluje populární herec. Má na mysli čestného předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga, jehož považuje za velkou morální autoritu, má na mysli stávajícího předsedu Miroslava Kalouska, který si ze sebe dokáže udělat srandu, nebo Markétu Pekarovou Adamovou. Ta by podle Navrátila, který ztvárnil také reklamního hrdinu Bédu Trávníčka, nepochybně vyhrála soutěž Miss Parlament, kdyby nějaká taková soutěž probíhala.

Ve stejném duchu se vyjádřila také herečka Eva Holubová. „Dobrý večer. Já budu volit Topku, protože Topka je pro Evropskou unii a já jsem taky pro Evropskou unii,“ prohlásila dáma. Bojí se totiž, že by nás bez EU mohl schramstnout někdo jiný – bratr z Východu. Rusko.

Se svou troškou do mlýna se přidali i herci ze seriálu Kancelář Blaník Marek Daniel, Michal Dalecký a Halka Třešňáková. Poprosili lidi, aby šli volit a volili proevropsky. Marek Daniel, známý také jako velký Tonda Blaník, přidal ještě trochu peprnější výzvu. „Volte. Tahle země je v prdeli a z tý prdele potřebuje vytáhnout a z tý prdele ji můžete vytáhnout jenom vy. Svým hlasem,“ poznamenal s vážnou tváří Tonda Blaník.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hlad, složenky a strach. Vztek na Babiše poroste. A také násilí

15:37 Hlad, složenky a strach. Vztek na Babiše poroste. A také násilí

Že bude lockdown, předpovědělo už několik lidí. Mezi nimi i novinář Petr Nutil. A varuje, že nemusí …