VIDEO Takhle jezdí poslanec TOP 09 František Laudát

18. 3. 2015 21:04

Svou pověst dopravního experta TOP 09 má po úterním večeru notně pošramocenou poslanec František Laudát. Krátce před 19. hodinou svou nešikovností totiž výrazně zkomplikoval dopravu v pražské Zenklově ulici. Zákonodárce svým vozem najel na tramvajový pás a snažil se po něm jet. Zastavil teprve ve chvíli, kdy jeho Mazda začala drhnout podvozkem o koleje.

VIDEO Takhle jezdí poslanec TOP 09 František Laudát
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Informaci přinesl server Tíseň.tv. Podle něj k nehodě jako první přijeli městští strážníci, kteří dali místopředsedovi poslaneckého klubu TOP 09 dýchnout, alkohol u něj ale nezjistili.

Na jízdu poslance Laudáta se podívejte ZDE

Auto musel vyprostit jeřáb dopravních podniků. Kvůli této nehodě se tak poslanec Laudát bude muset pěkně praštit přes kapsu. Zaplatit totiž bude muset nejen asistenci jeřábu, ale i zdržení tramvají.

Za nehodu kromě poslancovy nešikovnosti do jisté míry může zřejmě i nový typ tramvajového pásu, který pražská radnice buduje na všech důležitých tepnách v Praze. Podle serveru tento nový typ tramvajového pásu trápí i složky IZS.

V případě nutnosti totiž mohli po původních kolejích jezdit a vyhnout se tak kolonám. Na nově vybudovaných pásech jsou ale vysoké koleje a kamení kvůli tomu, aby po pásu řidiči nemohli jezdit. "I proto se musí zachranáři leckdy prodírat nesmyslně ucpanými silnicemi Prahy," podotkl server.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…