VIDEO Užiteční idioti Kremlu. V redakci Britských listů si povídali o "podřadných médiích" a natáčeli si to

21.10.2016 11:53 | Zprávy

Redaktor Britských listů Bohumil Kartous vyzpovídal v rozhovoru serveru svého kolegu Dana Veselého. A řeč byla především o tom, jak podřadná média získávají důvěru veřejnosti.

VIDEO Užiteční idioti Kremlu. V redakci Britských listů si povídali o "podřadných médiích" a natáčeli si to
Foto: pixabay.com
Popisek: Média - ilustrační foto

„Tato média jsem začal sledovat se začátkem ukrajinské krize, kdy získala na síle. Český mediální mainstream neuměl asi uchopit tu krizi tak, jak by měl. Šlo o to, že ta média vycházela z tradiční české rusofobie a nabízela jednostranný pohled na tuto válku. Pak přišla uprchlická krize, což byl dar z nebes pro tato média, kdy jsme podle mého názoru svědky naprosté manipulace. Poslední věcí je i válka v Sýrii,“ řekl Veselý a ve svém výčtu těchto médií zmínil i ParlamentníListy.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…