VIDEO Zhluboka se nadechněte: Senátoři povzbuzují občany. A Vystrčil přidal i něco navíc

10.04.2020 17:18

Senátoři poděkovali ve štafetovém videu občanům. „Děkujeme vám, za to, že se chováte zodpovědně a dodržujete nastavená pravidla. Za to, že se podporujete navzájem, že zakládáte dobrovolnické spolky. Za to, že jste trpěliví a učíte se se svými dětmi doma,“ pověděli. „Také chráníme vaše práva a svobody a snažíme se co možná nejrychleji přijímat potřebné zákony. Spolu to zvládneme,“ zakončil video předseda Senátu Miloš Vystrčil. A nahrál další video – přání k Velikonocům.

VIDEO Zhluboka se nadechněte: Senátoři povzbuzují občany. A Vystrčil přidal i něco navíc
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Miloš Vystrčil
reklama

Anketa

Chcete, aby byl Andrej Babiš předsedou vlády i po volbách v roce 2021?

85%
15%
hlasovalo: 34189 lidí

Na twitterovém účtu Senátu Parlamentu České republiky bylo zveřejněno video. Ve videu se vystřídali zástupci jednotlivých senátorských klubů, kteří formou štafety sdělili národu: „Děkujeme vám, za to, že se chováte zodpovědně a dodržujete nastavená pravidla. Za to, že se podporujete navzájem, že zakládáte dobrovolnické spolky. Za to, že jste trpěliví a učíte se se svými dětmi doma. Za to, že jste solidární a pomáháte nejvíce ohroženým skupinám občanů. Za to, že jste ohleduplní, nosíte roušky a snažíte se být co nejvíce doma. Za to, že jste aktivní a každý přispíváte ke zvládnutí těžké situace,“ zaznělo v první část videa, kde vystoupili předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), Petr Holeček (STAN), Martin Červíček (ODS), Šárka Jelínková (KDÚ-ČSL), místopředseda Senátu Milan Štěch (ČSSD), Jaroslav Větrovský (ANO) a Václav Láska (SENÁTOR-21).

Druhá polovina videa patřila Miloši Vystrčilovi. „Jako senátoři se dnes snažíme zejména pomáhat ve svých regionech,“ pověděl. „Také chráníme vaše práva a svobody a snažíme se co možná nejrychleji přijímat potřebné zákony. Spolu to zvládneme,“ zakončil předseda Senátu video.

Video bylo vydáno včera – a dnes se objevilo další, a to přání Miloše Vystrčila k Velikonocům. „Velikonoce jsou především svátky života a světla. Přeji vám, abyste i v této nelehké době prožili hezké a požehnané Velikonoce plné života, který vítězí nad smrtí, a plné světla, které vítězí nad smutkem,“ vzkázal Vystrčil.

Fotogalerie: - Senát venku

Tiskový briefing senátorů ve venkovních prostorách...
Zavřený senátní bufet
Číšník ze senátní jídelny
Pauza na cigaretku
Pauza na kafíčko
A zas nandat roušky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: tle
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…