VIDEO ve jménu slušných občanů, proti islámským vrahům a EU. Přináší Daniel Landa

09.01.2017 12:32

O předsedovi Evropské komise Jeanu-Claudu Junckerovi se šíří po sociálních sítích další video. A mimochodem jej sdílí i jeden slavný zpěvák.

VIDEO ve jménu slušných občanů, proti islámským vrahům a EU. Přináší Daniel Landa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zpěvák, skladatel a automobilový závodník Daniel Landa
reklama

„Špatné zprávy, bratře. Tyto zbraně nemůžeme pro naši akci použít,“ zaznívá ve videu, které na svém profilu sdílí zpěvák Daniel Landa. Video zveřejnila stránka Petice proti regulaci zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU. Jde o rozhovor dvou islamistů.

„Proč?“ ptá se druhý. „Nová pravidla Evropské unie. Dle nových evropských zákonů jsou pušky typu AK zakázány,“ odpovídá mu muž a odhazuje zbraň na hromadu. Další přinášená zbraň je pak podle něj moc krátká. „Minimum 60 cm,“ uvedl. 

VIDEO ZDE

Když pak jeden z mužů přinese další pušku s tím, že není typ AK, druhý jej upozorňuje, že jsou zakázány i pušky typu AR. Následně odhazují i zásobníky. „V Evropě můžeme mít v zásobníku jen 10 nábojů,“ sdělil. „Ale bratře, to je...,“ reaguje jeden z nich. „Ano, to je konec naší svaté války,“ odvětí. Závěrem se pak line právě smích Jeana-Clauda Junckera.

Anketa

Věříte, že policie a armáda jsou schopny uchránit Českou republiku před teroristickým útokem?

2%
98%
hlasovalo: 7861 lidí

„Jde o dílko, které má bojovat proti zvůli a aroganci možná i tím nejúčinnějším způsobem – a to humorem. Protože hloupost, kterou servíruje Evropská komise, si nezaslouží nic jiného než výsměch a pohrdání všech těch obyčejných lidí. Tedy slušných občanů, které chce ve jménu ‚boje proti terorismu, zločinnosti a násilí‘ tato zaslepená úřednická instituce o jejich soukromé zbraně připravit...,“ podotýkají autoři stránek.

Každému z nás, včetně i snad malých dětí, je podle nich přeci zřejmé, že terorista si kvůli svým činům nebude dělat zbrojní průkaz. „Ne tak asi odborníkům z vedení EU. Ti dosud asi netuší, že gauner si sežene zbraň pro své potřeby vždycky – a to pochopitelně výhradně nelegální. A ta navíc nebude rozhodně pocházet od nějakého sportovního střelce či myslivce, ale od gangů, co mimochodem nejvíce prodávají pašovanou výzbroj přímo v Bruselu – tedy paradoxně doslova pod okny těch, co nyní dělají vše proto, aby odzbrojili namísto gaunerů jen ty lidi slušné, co za zhola nic nemohou. Tedy cíleně odzbrojili a o jejich ústavně chráněné majetky připravili tu nejslušnější a nejprověřovanější část veřejnosti všech zemí EU,“ dodávají následně. 

Vadí jim, že namísto skutečného boje proti džihádistům a kriminálníkům se Juncker snaží ze všech sil obrat ty, co vlastní zbraně pro sportovní činnost, lov anebo pro obranu svou a svých nejbližších...

„Ale věc je o to vážnější, že toto není ‚jen o zbraních‘ – je to spíše o právech milionů evropských občanů a také o tom, kam se dnešní Unie bombardovaná šílenými nápady, direktivami a vůbec diktátorskými manýry ‚bruselských elit‘ vlastně řítí... Neb dnes to jsou zbraně – a kdo ví, co to bude hned zítra...,“ uzavírají. 

Celý příspěvek: 

A zde náš další již avizovaný nový film... 
Jde o dílko, které má bojovat proti zvůli a aroganci možná i tím nejúčinnějším způsobem – a to humorem. Protože hloupost, kterou servíruje Evropská komise, si nezaslouží nic jiného, než výsměch a pohrdání všech těch obyčejných lidí. Tedy slušných občanů, které chce ve jménu "boje proti terorizmu, zločinnosti a násilí" tato zaslepená úřednická instituce o jejich soukromé zbraně připravit...

Samozřejmě, každému z nás, včetně i snad malých dětí, je přeci zřejmé, že terorista si kvůli svým činům nebude dělat zbrojní průkaz - ne tak asi odborníkům z vedení EU. Ti dosud asi netuší, že gauner si sežene zbraň pro své potřeby vždycky - a to pochopitelně výhradně nelegální. A ta navíc nebude rozhodně pocházet od nějakého sportovního střelce či myslivce, ale od gangů, co mimochodem nejvíce prodávají pašovanou výzbroj přímo v Bruselu - tedy paradoxně doslova pod okny těch, co nyní dělají vše proto, aby odzbrojili namísto gaunerů jen ty lidi slušné, co za zhola nic nemohou. Tedy cíleně odzbrojili a o jejich ústavně chráněné majetky připravili tu nejslušnější a nejprověřovanější část veřejnosti všech zemí EU.

A namísto skutečného boje proti džihádistům a kriminálníkům se pak pan Juncker snaží ze všech sil obrat ty, co vlastní zbraně pro sportovní činnost, lov anebo pro obranu svou a svých nejbližších...

Ale věc je o to vážnější, že toto není "jen o zbraních" - je to spíše o právech milionů evropských občanů a také o tom, kam se dnešní Unie bombardovaná šílenými nápady, direktivami a vůbec diktátorskými manýry "bruselských elit" vlastně řítí... Neb dnes to jsou zbraně – a kdo ví, co to bude hned zítra...

Takže, doufáme, že se bude snímek zas líbit (pozn.: ten minulý měl jen zde již skoro 170 tisíc shlédnutí během týdne) - a pokud ano, pošlete jej prosím dále co nejvíce lide pro nezbytnou osvětu - a také uvědomění si toho, kdo nám vlastně a jakým způsobem hodlá čím dál arogantněji ovlivňovat naše životy...

Díky za to moc...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

13:19 Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) byl hostem v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa v TV Barran…