Václavák: Demonstrace proti odzbrojení občanů běží. Sledujte ŽIVĚ

15.03.2017 12:00 | Zprávy
autor: jav

Na Václavském náměstí se ve středu před polednem konala demonstrace proti směrnici EU, regulující držení zbraní. Na tradičním stanovišti „pod koněm“ se sešli odpůrci tohoto kroku, varující před omezováním svobody.

Václavák: Demonstrace proti odzbrojení občanů běží. Sledujte ŽIVĚ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pomník svatého Václava na Václavském náměstí

Proti směrnici v Bruselu protestovali téměř všichni čeští europoslanci, bez ohledu na stranickou příslušnost. Nakonec ji podpořili pouze europoslanci Jaromír Štětina a Jan Keller, Luděk Niedermaier se zdržel.

V bezprostřední reakci na její schválení byla na Václavské náměstí rychle zorganizována demonstrace podporující ústavní právo na legálně drženou zbraň, nazvaná „Manifestace za ústavní právo na legální zbraň – BUĎ PŘI TOM!“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde usedne Pavel? Zeman připomíná, že politik by neměl být směšný

15:28 Kde usedne Pavel? Zeman připomíná, že politik by neměl být směšný

Turci jsou zdvořilí, ale co si o nás asi tak myslí? Ostrá kritika i debaty o porušení diplomatického…