Válková neuměla bouchnout do stolu. A soudci by si mohli zmrazit platy, míní Faltýnek

10.02.2015 19:35 | Zprávy
autor: mp

Hostem úterního Interview ČT24 byl předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který komentoval především odchod dalšího ministra za hnutí ANO - Heleny Válkové na rezortu spravedlnosti. Popsal, proč musela skončit a jakou roli v tom sehrála média. Prozradil také, co bude s rezortem spravedlnosti dál. Poměrně ostře se vyjádřil i k dohodě vlády a soudců o platech.

Válková neuměla bouchnout do stolu. A soudci by si mohli zmrazit platy, míní Faltýnek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Faltýnek

"My jsme šli do politiky s tím, že chceme rychle napravit věci, které se tu děly v minulosti, a chceme po našich ministrech, aby jednali rychle, protože ten legislativní cyklus je zdlouhavý a blokovaný různými obstrukcemi," poznamenal hned v úvodu Faltýnek s tím, že chce aspoň na dálku poděkovat paní Válkové za nastartování změn.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…