Vám věříme, ale ODS se věřit nedá, říkávají lidé Pospíšilovi v Plzni

10.10.2012 7:05

Kampaň před krajskými volbami vrcholí a je to znát i na aktivitě někdejšího ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS), který kandiduje na post hejtmana. Velkou posilou v kampani mu je známá mecenáška Meda Mládková, která prohlašuje, že by za Pospíšilem šla i do pekla, ale Plzeňané přesto mají pochybnosti, zda volit ODS. Straně se prý nedá věřit.

Vám věříme, ale ODS se věřit nedá, říkávají lidé Pospíšilovi v Plzni
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil se setkal se svými příznivci z facebooku. Pozdravil se i s mecenáškou umění Medou Mládkovou
reklama

Jiří Pospíšil (ODS) by se velmi rád stal hejtmanem Plzeňského kraje. Aby tohoto cíle dosáhl, neslibuje toho voličům právě málo. Jen namátkou jsou to lepší silnice a nemocnice, ale už k tomu nedodává, kde na to vezme finance. Občané se na to ale ani moc neptají. Podle informací středeční MF Dnes, padají spíše otázky typu: "Proč Vás ten Nečas nemá rád?" Pospíšil odpovídá, že neví, ale slibuje lidem, že s jejich pomocí se do nejvyšších pater politiky zase vrátí a zkusí změnit to, co kritizují.

Meda Mládková Pospíšila jednoznačně podporuje

"Vám věříme. Ale co ta vaše partaj, té se věřit nedá," volají na Pospíšila kolemjdoucí. Zdá se tak, že lídr ODS na západě Čech má mnohem více starostí s vysvětlováním poměrů ve vlastní straně, než s bojem proti politickým oponentům z jiných uskupení.

Někdejší ministr spravedlnosti má však po svém boku významnou posilu. Třiadevadesátiletá Mecenáška Meda Mládková dává jednoznačně najevo, že za lídrem ODS stojí a přitahuje pozornost potencionálních voličů. Téměř se zdá, jako by kandidovala ona a ne Pospíšil.

"Já jsem říkala, že s ním půjdu klidně i do pekla," poznamenává sama Mládková na Pospíšilovu adresu a je připravena ho podporovat i nadále.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

20:13 Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

Komentátorka Karolina Stonjeková varuje před vlnou „nových mladých komunistů“. Avšak nemyslí jimi čl…