Vánoce v afroislámské EU. Dlouhý soupis ústupků a ponížení z našich tradic, které jsme už učinili

04.12.2017 19:52

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Blíží se Vánoce, ale v současné rozbouřené době i s nimi spojené tradice dostávají v Evropě zabrat. Ať už z důvodů korektnostních, nebo bezpečnostních. Analytik Martin Koller v nejnovějším textu pro ParlamentníListy.cz shrnul, co z vrcholných svátků naší civilizace dnes vzniklo.

Vánoce v afroislámské EU. Dlouhý soupis ústupků a ponížení z našich tradic, které jsme už učinili
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Při pohledu na českou politickou komedii posledních týdnů nelze přehlédnout některé výrazné zajímavosti. Jedná se především o ideologickou komedii, v níž se změnil kdysi prestižní Zlatý slavík, dále o ubohé podlézání islámu v Praze a v neposlední řadě epochální přeměnu prezidentského protikandidáta na hlásnou troubu Jakuba Jandy. Nelze přehlédnout ani pokračující zoufalství všech, kteří již léta bez oddechu a bez úspěchu bojují proti Miloši Zemanovi.

Anketa

Měla by ČSSD vstoupit do vlády Andreje Babiše či ji podpořit?

34%
hlasovalo: 5152 lidí

K prvnímu tématu se již vyjádřili mnozí a velmi jasně a fundovaně. Další se předvedli jako vlastenečtí chlapi, čímž myslím především skupinu Kabát a Michala Davida. Každopádně se potvrzuje to, co píšu a říkám již několik let. Postupně se vracíme do stupidní ideologické normalizace sedmdesátých let s uvědomělými častuškami a hodnocením umělců podle politické angažovanosti. Problém je v tom, že zlo nepřichází z Moskvy, ale Bruselu a tradičně i z Berlína. Smutné je, že ani Brežněv nám na rozdíl od pražské kavárny vedené pražskou havlérkou nevnucoval afroislámský multikulturalismus.

Rovněž poslední téma je zbytečné široce komentovat. Prezidentský protikandidát vytáhl hloupé klišé o ruské propagandě a připojil se tak k těm, kteří se snaží vyvolat v občanech Evropy souhlas s jadernou válkou v Evropě. Nedávná francouzská bílá kniha definuje jako hlavní ohrožení Evropy islámský terorismus, ale rovněž růst napětí na hranici s Ruskem, které již přesáhlo veškeré únosné meze a hrozí vypuknutím jaderného konfliktu. Ale v evropských médiích se stále zuřivěji štve do války, ať se jedná o neholeného generála Pavla, nebo protikandidáta Drahoše. Politik by měl být především zodpovědný a zachovat si důstojnost. Zodpovědný politik neblábolí cizí propagandu a netahá svoji zemi do cizí jaderné války a otroctví Bruselu.

Důstojný politik a člověk s praxí na vědeckých institucích (tu má i Merkelová jako vedoucí a politická pracovnice) se nezesměšňuje, tak aby se coby předlistopadový nomeklaturní kádr předváděl 17. listopadu jako antikomunista, a nestává se dobrovolně hlásnou troubou názorů něčeho takového, jako je Jakub Janda. Máme zde opět možnost srovnat politika reprezentujícího mír, prosperitu a národní zájmy Zemana a jeho konkurenta, který už evidentně odhodil veškeré zábrany jako loutkový reprezentant multikulturalismu a poníženého čecháčkovství v afrogermánské Evropě. Ostatní kandidáti jsou jen komické figurky, některé limitované vlastní omezeností a arogancí, další zaplacené a jiné přinucené skákat podle majitelů informací o jejich minulosti, ale všichni v podstatě škodí většině občanů naší země.

Eurokomedie s opevněným stromem

Jako zásadní problém vnímám útok na naše tradice, kde jinde než v Praze čpící puchem multikulturalismu a pražské kavárny. Tradice jsou jedním z pilířů národa a jeho kultury. Mluvím o národech evropských a kultuře křesťanské, nikoli o zvrhlém multikulturalismu a černošských dredách na hlavách některých taky Evropanů. V případě útoku na tradice Vánoc jako svátků míru se nejedná jen o útok na tradici křesťanskou, ale rovněž židovskou a z obecnějšího hlediska i buddhistickou.

Agresivní islám určitě nebude šetřit židy ani Vietnamce, kteří sami přiznávají, že mají z bezpečnostního vývoje obavy. Je úplně jedno, zda kdokoli z nás je praktikující křesťan bez ohledu na formu vyznání, nebo žid ortodoxní, či takový, jež do synagogy nechodí. Tato náboženství jsou dlouhodobě historicky propojena stejně jako evropská a židovská komunita. I úplní bezvěrci mají v Evropě a naší zemi kořeny a hroby, na nichž jsou různé kříže, případně hvězdy. Navíc jsou součástí dlouhodobě budované evropské civilizace, její historie, zvyků a tradic. Vzdát se tradice znamená vzdát se předků, vzdát se vlastní historie, plivnout na vlastní rodinu.

Reprezentace multikulturní pražské radnice se chlubí, jak obložila náměstí bariérami a opevnila tradiční vánoční strom na „Staromáku“. Docela by mne zajímalo, jak vypadá situace v jiných městech. Vzhledem ke složení politické reprezentace Brna bych se nedivil, kdyby byla ještě horší. Musíme si položit zásadní otázku, proč se opevňují náměstí a symbolické křesťanské stromy. Vždyť nás reprezentanti Bruselu a pražské havlérky ze všech sil přesvědčují, že u nás žádné nebezpečí nehrozí, protože tady téměř žádní islámští migranti nejsou. Že by se opevnění stavěla na obranu před českými, slovenskými, ruskými, ukrajinskými a dalšími křesťanskými rodinami, nebo se snad ortodoxní rabíni chystají popadnout pily a sekery a zbourat vánoční strom a okolní stánky? Nebo, nedej bože, zase ten zlý Putin?

Takže kde je pravda? Jsou tu ilegální islámští migranti, nebo nejsou? V Praze je nárůst počtu Afričanů zcela nepřehlédnutelný! V Brně je údajně situace obdobná. Jaká je jejich identita, odkud pocházejí? Jak se sem dostali a čím se živí? V čem jsou pro nás přínosní? Platí daně? Nejsou to násilníci, ekonomičtí paraziti, nositelé nebezpečných chorob, agresivní vyznavači saláfismu, další obchodníci s drogami, nebo teroristé? Kdo je sem přivedl a kdo za ně nese zodpovědnost?

Můžeme konstatovat, že opevňování náměstí a vánočního stromu je buď dokladem prolhanosti mnohých politiků a mediálních pracovníků, takže reálné nebezpečí hrozí, nebo si někdo udělal velký kšeft s malou, či velkou do kapsy za budování betonových bariér. V obou případech je zodpovědná pražská radnice a v obou případech je to špatně. Výmluvy na prevenci jsou mimo realitu, jestliže nebezpečí nehrozí a islámští ilegálové tu nejsou. Jestliže tady jsou, proč nejsou v rámci prevence občané informováni? Kdo hazarduje s bezpečností lidí? Statická obrana je stejně do značné míry neúčinná a dá se vždy nějak překonat, obzvláště s využitím momentu překvapení. Proto má spíše psychologický účinek, stejně jako policisté a vojáci ošoupávající si podrážky při pochodování se samopaly. Zodpovědnost za situaci nesou z obecného hlediska především premiér a ministr vnitra odstupující vlády, ale z obecnějšího hlediska celá vláda a parlament, především branný a bezpečnostní výbor v obou komorách, čest výjimkám.

V této zemi už všemožní posluhou cizích zájmů odsoudili zeď v Matiční ulici, zeď, která odděluje Izrael od palestinských teroristů, zeď bránící ilegální migraci do USA a všemožné další snahy o zajištění bezpečnosti obyvatel před agresí a parazitováním. Je zvláštní, že bojovníci proti zdem neřvou jako paviáni, že se Praha a další města plní betonovými bariérami. Že by najednou dostali strach, jestliže by se mohlo jednat o jejich vlastní zdraví a životy? Na jedné straně k nám kdosi ilegálně dováží afroislámské migranty a tvrdí, že tu žádní nejsou, a na druhé straně se opevňují města, a přitom posloucháme, že žádné nebezpečí nehrozí.

Zde bych připomněl jeden již v podstatě účelově zapomenutý teroristický útok, který se udál v devadesátých letech na Staroměstském náměstí. Při výbuchu nastražené nálože bylo zraněno několik lidí. Reprezentant pražské havlérky a dnešní význačný neziskovkář Jan Ruml byl tehdy ministrem vnitra. Prohlásil, že pachatele není možné zjistit. Přitom se brzy zjistilo, že nálož byla vyrobena z výmetnice letecké vystřelovací sedačky, a tak se přišlo na konkrétního pachatele. Přesto všichni mlčeli, aby se neukázalo, jakého žvanivého omezence vystudovaného na právech v Plzni máme za ministra. A mlčelo se, až se promlčelo. Česká bezpečnost a zájem o občany v praxi.

Další důležitou zajímavostí je tichá změna v označení trhů. Od nepaměti se jednalo o trhy vánoční, založené na křesťanské tradici. Letos to mají být trhy zimní. I když se to může někomu zdát jako banalita, jedná se o naprosto zásadní změnu. Vánoce jsou jednoznačný křesťanský symbol z dlouhodobého historického hlediska a evropské civilizace. Navazují dokonce na pohanské obyčeje oslav slunovratu. Najednou má všeobecně uznávaný a oblíbený slavnostní symbol nahradit označení protivného období plného chladu a výdajů na topení? A musíme se proto opět zeptat. Komu se tu leze do zadku? Rabíni si určitě stěžovat nepřišli. Židé tu žijí stovky let a Vánoce jim nikdy nevadily. Klidně s nimi budu slavit chanuku a určitě bych nebyl sám. Někteří z nich ostatně slaví obojí, protože křesťanství vychází z judaismu. Pochybuji, že by se konaly masové demonstrace Vietnamců za zrušení Vánoc. Žádná jiná početná skupina vyznavačů jiné víry než křesťanské tu prý není. Muslimové tady podle multikulturalistické propagandy, kterou nás zahrnuje ČT, ale i další média, údajně téměř nejsou. Tudíž nemají co požadovat a není třeba jim podlézat.

Pro koho se má změnit zavedený evropský a křesťanský symbol? Necítí se vedení pražské radnice dost evropsky? Co slaví 24. prosince Krnáčová a spol.? Ať si slaví, co chce, ale ať nám nebere naše dějiny a naši civilizaci, zvyky a symboly. Koneckonců, nelze se divit, vždyť je to bývalá neziskovkářka. Koho reprezentuje zájem o likvidaci evropského a křesťanského symbolu? Odpornou primitivní hnědou masu bez historie, vlasti, národa, pohlaví, rodiny, víry a civilizace podle představ EU? Špinavou ideologii multikulturalismu, poníženého otroctví, úchylnosti a politické korektnosti vymyšlenou protibělošskými a protievropskými rasisty?

Místo abychom bránili hranice civilizované Evropy a hranice svojí země, tak se připravujeme na agresivní válku proti Rusku a ničíme zemi svých předků, kteří za ni trpěli a nasazovali život. Vzdáváme se odkazu českých knížat a králů, husitů, bojovníků proti rakouské okupaci, prezidenta Masaryka a generála Štefánika, legionářů, bojovníků proti nacismu a fašismu. Ti všichni bojovali za vlast a národ. K vlasti a národu patří i Vánoce. Zimní trhy, ať si pořádají multikulturalisté a neziskovkáři v saúdské Mekce nebo mezi pedofily v Afghánistánu.

Někteří naši političtí reprezentanti lezou jako o závod do zadku afroislámskému primitivismu, který za celou svoji historii nepřinesl lidstvu nic pozitivního a je nepřítelem jak evropské křesťanské, tak asijské konfuciánské čínské civilizace. Nezapomínejme, až budou volby na radnice a magistráty, kdo nám bere naši historii, vlast a identitu. Kdo reprezentuje našeho největšího nepřítele z Bruselu a Berlína, který vykřikuje bolševická hesla a je horší, než byli nacisté. Proč hlasitě nekřičí opozice na magistrátu, naše média a politici? Proč nikdo hlasitě neodpovídá na další provokaci a urážku?


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Martin Koller
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Že kradu?! Takže... Manžel ženy z ČT, Pospíšil a miliardy: Přituhuje. Piráti mají problém

6:58 Že kradu?! Takže... Manžel ženy z ČT, Pospíšil a miliardy: Přituhuje. Piráti mají problém

Do sporů kolem zakázky na servis souprav metra za 14,6 miliardy korun, kterou kritizuje opozice a ko…