Varování z HN: Zeman je stále nebezpečný. Nejspíš by vyhrál volby i dnes

27.01.2014 10:41 | Zprávy
autor: adr

Rok Miloše Zemana lze podle komentátora Hospodářských novin Petra Fischera brát jako varování do budoucna. Snadno se prosazuje na veřejnosti, nechybí mu sebevědomí, chová se jako zastánce obyčejných lidí, na jejichž hlasy se při obhajobě svých kroků odvolává. Ačkoli od svého zvolení podstatně ztratil na popularitě, nemá mezi českými politiky konkurenci.

Varování z HN: Zeman je stále nebezpečný. Nejspíš by vyhrál volby i dnes
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Komentátor Hospodářských novin Petr Fischer ve svém příspěvku shrnuje rok Miloše Zemana ve funkci českého prezidenta. Ačkoli ztratil na oblibě a odvrací se od něj i někteří z jeho původních voličů, pokud by byly prezidentské volby dnes, opět by prý navzdory kritice občanů pravděpodobně zvítězil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…