Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vatikán zbavil kněžství českého duchovního V. Z. kvůli aféře se sexuálním zneužíváním. Ve věci padlo odvolání, rozhodnutí ještě není definitivní, píše server HlídacíPes.org.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.
Ačkoliv prezident Petr Pavel mluví o důležitosti paragrafu o činnosti pro cizí moc, koaliční politic…