Velice nechutná stránka. Komunistka Semelová sklízí odplatu za Horákovou

18. 2. 2014 17:28

Na Facebooku lidé vulgárním a nechutným způsobem dehonestují poslankyni KSČM Martu Semelovou. Kontroverze vyvolalo její nedávné vyjádření týkající se Milady Horákové, o níž poslankyně prohlásila, že se doznala ke zradě totalitního režimu.

Velice nechutná stránka. Komunistka Semelová sklízí odplatu za Horákovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marta Semelová z KSČM na Olšanských hřbitovech
reklama

Ve čtvrtečním pořadu České televize Hyde park komunistická poslankyně Marta Semelová pochybovala o tom, že přiznání Milady Horákové bylo vynucené. „Bylo to v té době, já to považuji samozřejmě za nešťastné, nicméně Milada Horáková se také přiznala ke všemu, ke své činnosti,“ řekla Semelová s tím, že o vynuceném přiznání pochybuje. „Ale v každém případě je to záležitost, která je smutná. Nemáme z ní nikdo radost," doplnila.

V reakci na tato slova vznikl na Facebooku fiktivní profil poslankyně. „Když se může dobrovolně přiznat Horáková, tak může i Semelová! “ stojí v informacích k profilu.

Přiznání Semelové

Stránka, která nese název „Přiznání Semelové“, byla založena v pondělí a už má více než pět set fanoušků. Obsahuje také několik fotografií. „Vždy, když se škrábu v uchu, čuchám pak k ušnímu mazu a tvářím se u toho jako největší znalkyně vín... A vy to děláte taky!“ stojí třeba v jednom vzkazu, který má vypadat, jakoby ho svým sympatizantům nechala Semelová.

V jednom z dalších vzkazů se píše: „Nedávno jsem se seznámila s kolegou ze sekretariátu, s kterým jsem strávila jeden večer. Pak po mně i vyjel a další dny mi psal. Až si mě omotal kolem prstu a já měla z něj zamotanou hlavu, řekl mi, že je konec, protože má holku. Za pár dní jsem ho viděla s jeho holkou ve Strakovce a na záchodkách, když jsem ji potkala, řekla jsem jí, že její kluk spal s mou kamarádkou. Měli jste vidět, jaké bylo pokračování. Teď už spolu nejsou. Zbožňuji pomsty.“

Semelová: Ti lidé mluví sami o sobě

Ostatní urážející vzkazy z profilu neuvádíme. Semelová se k tomuto útoku nechce vyjadřovat. „Ti lidé mluví sami o sobě, o tom, jací jsou,“ uvedla pouze ParlamentnímListům.cz.

Na poslankyni bylo v souvislosti s výroky o popravě Milady Horákové v pondělí podáno trestní oznámení. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kup
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

19:39 Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se v průběhu jednání Poslanecké sněmovny rozčílila kvůli…