Vidět ten Klausův škleb...! Na stránce atentátníka visí neuvěřitelný vtípek

03.10.2012 9:56 | Zprávy
autor: jav

Na facebookovém profilu, kde se již dříve objevovala oficiální prohlášení chrastavského airsoftového střelce Pavla Vondrouše, se nyní objevil těžko uvěřitelný vtip. Ten je o to zajímavější, že byl vložen uživatelem jménem Pavel Vondrouš a doplněn fotografií střelcovy tváře, je tedy pravděpodobné, že jeho autorem je sám střelec.

Vidět ten Klausův škleb...! Na stránce atentátníka visí neuvěřitelný vtípek
Foto: repro TV
Popisek: Pavel Vondrouš před útokem na prezidenta Václava Klause

Vtip vychází z někdejší reklamní řady společnosti Mastercard, naznačující, že některé věci jsou k nezaplacení. Jako finančně nevyjádřitelný zážitek ve vtipu vystupuje právě epizoda ze slavnostního otevření mostu v Chrastavě. „Vidět ten škleb, když ho kulička štípla - k nezaplacení,“ líčí Vondrouš na Facebooku. Na vše ostatní prý máme MasterCard.

ParlamentníListy.cz nemají důkaz, že zmíněný facebookový profil je skutečně ovládán Pavlem Vondroušem. Jedná se však o stejný profil, na kterém se již dříve objevovala Vondroušova oficiální prohlášení, která citovala i média.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udivení občané si posílají, co vyrobil Český rozhlas

9:10 Udivení občané si posílají, co vyrobil Český rozhlas

Veřejnoprávní Radio Wave oživilo pojem z minulé dekády – tzv. „kulturní apropriaci“. Pořad, v němž m…