Viktor Kožený prý přišel o veškerý majetek

13. 2. 2018 10:12

O životě někdejšího šéfa Harvardských fondů Viktora Koženého se rozepsal deník Blesk. Ten v současné době žije na Bahamách, jež nemůže kvůli zatykači opustit. Navštěvují jej tam i dcery Jenny a Brigitte.

Viktor Kožený prý přišel o veškerý majetek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto
reklama

Kožený podle deníku Blesk přišel o veškerý majetek po rozvodu s manželkou Luďkou. Deník nyní přinesl fotografi zkrachovalého finančníka, jemuž hrozí v Česku deset let vězení, z Nassau. Na snímku jsou také dvě z pěti Koženého dcer – Jenny a Brigitte.

„Jsem čistý jako sníh,“ tvrdí přitom o své nevině Kožený. Za mřížemi však přeci jen nějaký čas strávil, a to na Bahamách kvůli uplácení ázerbájdžánských politiků. Třikrát ženatý Kožený je otcem pěti dcer. Jedna z nich má podle deníku Blesk francouzské občanství, další americké, dvě dcery jsou Britky s irským pasem, nejmladší dcera je pak také Britka. 

Závěrem pak Blesk uvádí, jak si dokázal dříve Kožený užívat. Kupoval si drahé obleky, doutníky, utrácel za honosné vily, limuzíny i mejdany. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají

9:40 Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají

Veřejnoprávní a tzv. mainstreamová média se po celé Evropě tématu nelegální migrace vyhýbají. Ne tak…