Vít Bárta tomu, co zradil: Kazíš všechno, já to říkal

10.07.2012 9:34 | Zprávy

V pondělí 9. července měl být spuštěn nový dlouho připravovaný registr vozidel. To se ale nepodařilo, systém zkolaboval. Poslanec Věcí veřejných Vít Bárta není překvapen, o bezproblémovém spuštění pochyboval už dříve. Za všechno podle něj může ministr Pavel Dobeš.

Vít Bárta tomu, co zradil: Kazíš všechno, já to říkal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

"Jak jsem již psal ve svých minulých denících, ministr dopravy Pavel Dobeš systematicky dělá zásadní chyby ve vedení ministerstva. Nejdříve odvolal ředitele SŽDC Pavla Habartu, místo něho dosadil Jiřího Koláře, který ihned po nástupu si nechal nově vybavit celé ředitelství. V době krize nehorázně plýtvá penězi vás, daňových poplatníků. Toto nové vedení zavedlo novou směrnici pro zadávání veřejných zakázek, která omezuje volnou konkurenci na železnici," píše Bárta na svém blogu vitbarta.cz.

Vít Bárta se s Pavlem Dobešem rozkmotřili poté, co Dobeš odmítl rezignovat, když k tomu své ministry vybídla strana Věcí veřejných. Do té doby ke straně i k Bártovi loajální Dobeš navíc posléze z VV odešel do nové strany zakládané Karolínou Peake.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

K čemu přesně je vlastně europarlament?

Sama tvrdíte, že třeba i přes negativní stanovisko EP, se EK sněží prosadit v Radě své. Proč má EK vlastně takové pravomoci něco prosazovat, když ji na rozdíl od vás poslanců nevolí lidé? Není to nefér? Nejde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Youtuber Kovář před volbami: Scénka s babičkou konspirátorkou

20:59 Youtuber Kovář před volbami: Scénka s babičkou konspirátorkou

Videotvůrce Karel Kovář, tvořící videa na YouTube pod přezdívkou Kovy, se opět rozhodl před volbami …