Vítězství Trumpa: Zděšený redaktor Marjanovič v ČT temně pohovořil o Putinovi

09.11.2016 12:45

Hostem vysílání ČT24 byl komentátor z Hospodářských novin Teodor Marjanovič. Téma bylo jasné – postava republikánského vítěze voleb ve Spojených státech Donalda Trumpa.

Vítězství Trumpa: Zděšený redaktor Marjanovič v ČT temně pohovořil o Putinovi
Foto: Repro foto ČT24
Popisek: Donald J. Trump při prvním projevu po zvolení prezidentem USA

Marjanovič se úvodem vyjádřil ke vztahu Trumpa a ruského prezidenta Vladimira Putina. „Je dobré mít před očima dvě věci. Vladimir Putin se opravdu činil, aby tyto volby ovlivnil. Dal svým hackerům za úkol, aby se dostali do e-mailů demokratů,“ řekl jednoznačně Marjanovič. Podle jeho názoru je Trump nepopsaným listem, co se týče zahraniční politiky. 

„Jeho zvolení je velmi špatná zpráva pro náš svět,“ zmínil následně Marjanovič v souvislosti s tím, že Trump v minulosti uvedl, že by mu nevadil rozpad NATO.

„Od Donalda Trumpa se několikrát v minulosti očekávalo, že změní rétoriku. Skutek utek. Nic takového se nekonalo. Trump byl stejně vulgární, stejně šílený. Pokud bude chtít i nadále zůstat lidovým tribunem, tak si myslím, že bude pokračovat v těchto urážkách,“ nemyslí si Marjanovič, že by Trump změnil své chování. 

Když prý viděl defilé osobností, které stály po boku Donalda Trumpa při jeho projevu, pomyslel si, že je možné, že některé z nich usednou do ministerských křesel. 

A co Trumpův výrok ve volební kampani, že Hillary Clintonová by mimo jiné kvůli uniklým e-mailům měla jít do vězení? „Trump udělá vše pro to, aby nyní celou kauzu smetl ze stolu. On se teď bude snažit ukázat, že má tah na branku. Zcela jistě mu i všichni budou radit, ať klan Clintonových nechá být,“ zmínil také Marjanovič. Závěrem poznamenal, že lidé v Americe svým hlasováním ukázali, že chtějí změnu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

7:17 Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

TÝDEN V MÉDIÍCH Zavíráním diskusí, blokováním mailové komunikace nevhodných odesílatelů či z nepohod…