Vláda ožebračuje obyvatele, myslí si Gajdůšková

23.10.2011 23:03 | Zprávy
autor: joh

Místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková (ČSSD) na svém blogu asi nepříliš překvapivě kritizuje vládu a její kroky. Za špatné hospodaření by podle ní měl být kriminál.

Vláda ožebračuje obyvatele, myslí si Gajdůšková
Foto: senat.cz
Popisek: První místopředsedkyně Senátu za ČSSD Alena Gajdůšková

Neoliberální vlády podle Gajdůškové pracují jenom pro banky, nadnárodní kapitál a různé finanční skupiny. A tratí na tom občané. „Za špatné hospodaření,  neschopnost spravovat zemi s péčí dobrého hospodáře, by měli ministři nést nejen politickou, ale i trestní odpovědnost,“ píše autorka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

20:42 Umělá inteligence, nebo propaganda? Vědci odhalili vážnou věc

Studie výzkumníků prestižních amerických vysokých škol zjistila, že současné modely umělé inteligenc…