Vláda posílá do Parlamentu návrh pandemického zákona. Ten v podstatě znamená, že svobody a práva občanů mohou být omezovány i bez nouzového stavu. Po zákonu volala opozice i hejtmani. Pochvaloval si ho například i hlavní Pirát. Vláda dnes také řešila rozpočet a kompenzační bonusy.
Foto:
repro Facebook, BR
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.