Vladimir Putin zase zmizel. Říká se, že...

07.07.2016 17:45

Putin zmizel. Už podruhé za poslední půlrok. Podle Daily Mail se množí spekulace o tom, co se s ruským prezidentem mohlo stát. Mluvčí Kremlu však tvrdí, že je všechno v pořádku, jen se nakonec nepotvrdilo pár původně plánovaných schůzek. Ale odpověď na otázku, kde je mu konec, zdá se, nikdo nechce říct.

Vladimir Putin zase zmizel. Říká se, že...
Foto: kremlin.ru, tan
Popisek: Vladimir Vladimirovič Putin, prezident Ruské federace

Zmizení ruského prezidenta Vladimira Putina vyvolalo spekulace o jeho zdraví. Je to již několik dní, co zrušil svou plánovanou cestu na Sibiř, a od té chvíle jej na veřejnosti nikdo neviděl.

Naposledy zmizel ze světa mezi 5. a 16. březnem loňského roku, kdy se objevily různé spekulace. Údajně podstupoval plastickou operaci, jiní však tvrdili, že se bál státního převratu. Další z populárních názorů zněl, že letěl do Švýcarska, kde mu jeho přítelkyně porodila dítě. Kreml tehdy vše popřel.

Podle mluvčího Kremlu Dmitriho Peskova se za Putinovou náhlou absencí nic neskrývá. Prostě šlo jen o několik schůzek, které na poslední chvíli nebyly potvrzeny.

Daily Mail však tvrdí, že se kvůli Putinově absenci musel na neurčito odložit sněm státní rady ohledně turismu, na kterém všichni prezidenta netrpělivě očekávali. Důvody jeho nepřítomnosti však nebyly nikomu sděleny.

Údajně se však setkal s guvernérem Sevastopolu, který ale na otázky o prezidentovi nedokázal dát přesnou odpověď a mlžil.

Při jeho loňské absenci nakonec také nebylo žádné vysvětlení. Místo toho jen mluvčí poznamenal, že by byla vlastně nuda, kdyby se nespekulovalo.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: spa

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Konec Lipavského: Po průšvihu v ČT přišlo nečekané. A zlé

9:21 Konec Lipavského: Po průšvihu v ČT přišlo nečekané. A zlé

Úplný idiot. I takové názory zaznívaly poté, co Jan Lipavský po schůzce s prezidentem Zemanem prezen…