Vladimir Putin zase zmizel. Říká se, že...

07.07.2016 17:45

Putin zmizel. Už podruhé za poslední půlrok. Podle Daily Mail se množí spekulace o tom, co se s ruským prezidentem mohlo stát. Mluvčí Kremlu však tvrdí, že je všechno v pořádku, jen se nakonec nepotvrdilo pár původně plánovaných schůzek. Ale odpověď na otázku, kde je mu konec, zdá se, nikdo nechce říct.

Vladimir Putin zase zmizel. Říká se, že...
Foto: kremlin.ru, tan
Popisek: Vladimir Vladimirovič Putin, prezident Ruské federace

Zmizení ruského prezidenta Vladimira Putina vyvolalo spekulace o jeho zdraví. Je to již několik dní, co zrušil svou plánovanou cestu na Sibiř, a od té chvíle jej na veřejnosti nikdo neviděl.

Naposledy zmizel ze světa mezi 5. a 16. březnem loňského roku, kdy se objevily různé spekulace. Údajně podstupoval plastickou operaci, jiní však tvrdili, že se bál státního převratu. Další z populárních názorů zněl, že letěl do Švýcarska, kde mu jeho přítelkyně porodila dítě. Kreml tehdy vše popřel.

Podle mluvčího Kremlu Dmitriho Peskova se za Putinovou náhlou absencí nic neskrývá. Prostě šlo jen o několik schůzek, které na poslední chvíli nebyly potvrzeny.

Daily Mail však tvrdí, že se kvůli Putinově absenci musel na neurčito odložit sněm státní rady ohledně turismu, na kterém všichni prezidenta netrpělivě očekávali. Důvody jeho nepřítomnosti však nebyly nikomu sděleny.

Údajně se však setkal s guvernérem Sevastopolu, který ale na otázky o prezidentovi nedokázal dát přesnou odpověď a mlžil.

Při jeho loňské absenci nakonec také nebylo žádné vysvětlení. Místo toho jen mluvčí poznamenal, že by byla vlastně nuda, kdyby se nespekulovalo.

reklama

autor: spa

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

22:31 Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

My fakt pošleme naše syny do války? Někomu přeskočilo, ne? Lídr opozičního parlamentního hnutí ANO A…