Vladislav Husák zkolaboval. Ve vážném stavu byl převezen do nemocnice

29.01.2021 15:50 | Zprávy

Vedoucí liberecké krajské policie Vladislav Husák leží ve vážném stavu v nemocnici, informovala Česká televize. V pátek dopoledne byl letecky transportován z chaty v Kořenově v Jizerských horách do liberecké nemocnice.

Vladislav Husák zkolaboval. Ve vážném stavu byl převezen do nemocnice
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Vladislav Husák

Husák byl do nemocnice transportován leteckou záchrannou službou ve vážném stavu. Během převozu byl ale při vědomí a s posádkou komunikoval, uvedl pro deník Právo mluvčí liberecké záchranné služby Michael Georgiev.

Jak na sociální síti Twitter doplnil policejní prezident Jan Švejdar, Husák je ve stabilizovaném stavu. „Podle informací, které mám k dispozici, je stav Vladislava Husáka stabilizovaný a věřím, že bude brzy v pořádku,” uvedl Švejdar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pas

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

21:02 „Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

„Popotáhnu si je se vší parádou,“ slibuje Jindřich Rajchl, který ve večerních hodinách v živém vysíl…