Volby: Eva Holubová slibuje, že se Čechům vláda vrátí, když zvolíte podle ní

23.09.2022 8:35 | Ze sítí

Česko už za pár hodin čekají volby do zastupitelstev obcí a třetiny Senátu. Některé známé osobnosti neváhají voličům dávat svá doporučení, komu dát hlas. Se svými preferencemi se netají herečka Eva Holubová, vyzdvihuje například kandidáty SPOLU pro Prahu – Hanu Kordovou Marvanovou nebo Jiřího Pospíšila.

Volby: Eva Holubová slibuje, že se Čechům vláda vrátí, když zvolíte podle ní
Foto: Repro Instagram
Popisek: Herečka Eva Holubová

Pražskou radní Hanu Kordovou Marvanovou, která kandiduje do Senátu v Praze 11 za koalici Spolu, vychvaluje Holubová na svém instagramu. Ke společné fotografii připisuje, že Marvanová je její oblíbenkyně, které si velmi váží a věří jí. „U Hanky Marvanové jsem nepřestala žasnout, co jsem ji poznala. Je to vůbec možný, aby někdo chtěl pomáhat lidem, a tak se dal na politiku? Je!“ dodává s tím, že Marvanová je toho jasným důkazem.

Voliče nabádala, že právě osobnost, jako je Marvanová, v horní komoře Parlamentu chybí a měla by dostat šanci. „Víte, že ona pomohla prosadit ‚milostivé léto‘? Sledujte její profil, doporučuju se vypravit na nějaké setkání s ní. Zvažte, zda by se ‚vláda věcí tvých k tobě nenavrátila‘,“ dodala herečka. „Zvažte, zda by se vláda věcích tvých k tobě nenavrátila, ó, Lide Český, kdyby v Senátu nezasedli lidé jako Hana Marvanová,“ nabádá.

Rovněž v tomto týdnu Holubová propagovala i Jiřího Pospíšila, který v pražských komunálních volbách kandiduje na druhém místě kandidátky koalice SPOLU. Jako patronka Musea Kampa mu děkovala, že zde nechal zřídit „zvířecího ombudsmana“. „Jiří Pospíšil, který je ředitelem Musea Kampa, zřídil zvířecího ombudsmana. A já jsem byla u toho, když to vyhlásil,“ uvedla Holubová, která dle svých slov miluje zvířata.

Pospíšila v této souvislosti ocenila i za to, že je vegetarián. „Jirka Pospíšil jde ve svých citech ještě dál. Několik let prostě nejí maso. Nikomu to nevnucuje, ale nedokáže pozřít jídlo s pocitem, že kvůli němu bylo zabito zvíře. Jsem ráda, že jsem mohla poznat osobnosti, které se problémy zvířat zabývají už delší dobu,“ dodala herečka.

Eva Holubová dlouhodobě varuje před populisty, těch má podle svých slov za uplynulé roky plné zuby, a také před politiky, kteří prohlubují propast mezi českými občany a je z nich cítit arogance moci.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

Proč neřešíte důchodovou reformu?

Vaše vládá vyzývá, ať si na důchod více šetříme. Ale z čeho? A vyplatí se to - co když přijde ještě větší inflace, než je nyní? A do třetice. Přijde vám spravedlivé, že teď mají důchodci často i víc než pracující, platíme to my, současně platíme daně a pak nám stát řekne, máte smůlu, na důchody není...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slibovali, slibovali. Ale pak to s Němci dopadlo jako vždycky. Špatná zpráva pro NATO

14:35 Slibovali, slibovali. Ale pak to s Němci dopadlo jako vždycky. Špatná zpráva pro NATO

Německo podle mluvčího kancléře Olafa Scholze nesplní cíl vydávat 2 % HDP na výdaje na obranu ani v …