Povinnost uvést jména všech lidí či firem, od kterých na kampaň přišly peníze či od kterých dostali bezúplatné plnění, měli kandidáti do pondělní půlnoci.
Zeman uváděl, že kampaň nepovede. Po Česku se ale objevilo velké množství billboardů a reklamních plakátů, znovuzvolení Zemana podporuje i reklama v novinách. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček uvedl, že volební reklama byla použita se Zemanovým vědomím.
Podle informací z volebního webu nejvíce stála velkoplošná venkovní reklama, a to asi 7,9 milionu korun. Stejně jako správu sociálních sítí, audiovizuální služby a grafické práce ji zadal spolek Přátelé Miloše Zemana. Předsedou jeho představenstva je Zemanův kancléř Vratislav Mynář.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Budete kandidovat na primátora?
Pokud ne vy, tak kdo jiný? Já nikoho takového v Praze nevidím.
Další články z rubriky
16:16 Dejte dohromady Moravce a Fridrichovou. 770 korun je prý za kvalitní novináře moc
Daniel Hůle z neziskové organizace Člověk v tísni navrhuje, aby se vytvořil velký sdružený projekt, …
- 15:21 „Nelze to tolerovat.“ Babiš jako příklad. Bomba o stavu české spravedlnosti
- 13:45 „Předvolejte velvyslance.“ Zelenskyj strašně vytočil Poláky
- 14:55 „A Stach mu to žere...“ Snyderovo „vědecké“ nadávání na Rusko nezůstalo bez odezvy
- 11:11 Armáda? Podvod, nebezpečí páté kolony, inflace generálů, deprese. Podívejte se, jak to je
- 8:45 Propagují EU, inkluzi a stojí miliony. Z ministerstva školství



