Volný přitvrdil: „Havel byl agent veksláka Sorose a oběť alkoholismu.“ A pak se pustil do svých kritiků

19. 12. 2018 14:51

Slova poslance SPD Lubomíra Volného o Václavu Havlovi jsme vám již přinesli, spolu s reakcemi, kterých se vyrojilo opravdu nepočítaně. Někteří by si mysleli, že by to mohlo Lubomíra Volného odradit. Ale neodradilo, ještě přitvrdil a rozepsal důvody. „Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací,“ tvrdí poslanec. A došlo i na obvinění z alkoholismu a humanitární bombardování.

Volný přitvrdil: „Havel byl agent veksláka Sorose a oběť alkoholismu.“ A pak se pustil do svých kritiků
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný

„Prohlášení všem médiím i soukromým osobám k mým statusům,“ nazval Lubomír Volný svůj status. „Považuji Václava Havla za prvního českého agenta globálního veksláka Sorose a stejnou oběť alkoholismu, jako byl Boris Jelcin. Což ani u jednoho z nich nesnižuje jejich mezinárodní význam,“ začal zostra Volný.

Anketa

Měl by Tomáš Petříček i nadále být ministrem zahraničí?

3%
97%
hlasovalo: 20584 lidí

„Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací. Své první vlastizrady se dopustil svým podílem na likvidaci českého zbrojního průmyslu, amnestií, která povraždila, znásilnila, zmrzačila, oloupila a okradla stovky, možná tisíce obětí,“ začal Volný přitápět pod kotlem a dodal dále: „Neodpustím mu ani jeho podíl na ‚humanitárním‘ vraždění srbských dětí v průběhu zločinného napadení suverénního státu gangstery z NATO, ani jeho kontakty s dalšími vlastizrádci a gaunery, jako je Bakala, kteří i dnes pokračují v činnosti proti zájmům této země a jejích občanů.“

A pak se začal věnovat ohlasům na své statusy: „Reakce havlistické galérky byla a stále je typicky ‚pravdoláskařská‘ a ‚liberálnědemokreatůrní‘. Osobní nenávistné útoky, vulgární urážky, vyhrožování fyzickým napadením a přání smrti. Normální lidé reagovali pozitivně, olajkováním statusu, celé stránky i v soukromých zprávách. Všem sympatizantům děkuji za veřejně i soukromě projevenou podporu. Hejtrům z řad ‚lepších lidí‘ děkuji za odhalení jejich pravé tváře,“ shrnul magistr Volný reakce.

„Oponenti na úrovni a těch také nebylo málo, pouze vyjádřili nesouhlas s mým názorem, obhajobou svého idolu a respektem k mému právu na svobodné vyjádření vlastního názoru. Těmto děkuji a těším se na další trénink odolnosti vůči oponentním politickým názorům u ‚liberálně demokratických‘ a ‚pravdoláskařských‘ soudruhů, kteří si demokracii vykládají tak trošku ve stalinistickem duchu,“ pochválil Volný na závěr ty, kteří mu do komentářů nepsali sprostoty.

Fotogalerie: - Konference SPD

5. celostátní konference hnutí Svoboda a přímá dem...
5. celostátní konference hnutí Svoboda a přímá dem...
5. celostátní konference hnutí Svoboda a přímá dem...
5. celostátní konference hnutí Svoboda a přímá dem...
Tomio Okamura
Tomio Okamura

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy

7:55 Bomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy

Moderátor internetové televize XTV Luboš Xaver Veselý, který se před nedávnem rozhodl zaměřit na hos…