Vondrák z ANO: Chci koalici se SPOLU. Určíme vyjednavače

09.10.2021 16:54 | Zprávy
autor: vef

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO) by přivítal, pokud by vládní koalici sestavilo ANO a SPOLU. Ještě dnes se podle něj sejde výbor ANO, který určí vyjednávací tým. Informaci přinesla ČT24.

Vondrák z ANO: Chci koalici se SPOLU. Určíme vyjednavače
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

Po sečtení dvou třetin okrsků by do Sněmovny prošly čtyři subjekty. ANO s SPD by měly sto mandátů, sto křesel by obsadily i Spolu s Piráty+STAN. ČSSD i komunisté jsou pod pětiprocentní hranicí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

K čemu je dobrý nějaký zmocněnec pro cokoliv?

O co jiného jde, než o jakousi trafiku? A proč tolik lpíte na nějaké funkci? Vždyť přeci pro lidi toho snad můžete udělat dost i jako poslanec nebo proč jste vlastně kandidoval? A co jste zatím jako poslanec dokázal? Zatím mi přijde, že řešíte jen sám sebe

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

21:59 Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

Vláda v tomto týdnu odmítla podpořit návrh na zálohování plastů, nejen za nápoje v plastu si možná p…