Vondrův audit je "mediálně citlivý". Koluje ale i po internetu

12.02.2011 12:23 | Zprávy

Ač se v případě dokumentu odhalujícím pochybné investice ministerstva obrany objevuje výraz "mediálně citlivé", pronikl už i na internet. Spekuluje se také o tom, že jím šéf resortu Vondra chtěl jenom "zalepit" kauzu ProMoPro.

Vondrův audit je "mediálně citlivý". Koluje ale i po internetu

I přesto, že se v záhlaví auditu, který ohledně hospodaření na ministerstvu obrany provedl jeho šéf Alexandr Vondra (ODS), píše, že se jedná o "mediálně citlivý" dokument, koluje už i na internetu.

Sledujeme kauzu Vondra

Poté, co se k němu dostala Mladá fronta Dnes, která informace o jeho obsahu přinesla jako první, k němu přístup získal i web Jiřího Paroubka (ČSSD) Vaševěc.cz. A ten celý jeho obsah zveřejnil.

Chtěl Vondra "lepit"?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jas

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kartous radí „zakročit proti lůze“. Bazalová v šoku, co vypadlo po blackoutu

12:09 Kartous radí „zakročit proti lůze“. Bazalová v šoku, co vypadlo po blackoutu

Paraziti, lůza, kognitivně slabší část společnosti… Chtějí zrušit demokracii, aby dezoláti nezrušili…