Vrátí se ještě Lucie Zedníčková k herectví? Má novou práci. Podívejte se

02.03.2021 18:43

Herečka Lucie Zedníčková se musela v době koronavirové pandemie začít živit jinak než svou hereckou profesí. Rozjela tak s partnerem Miroslavem Ollém společný byznys. Píše o tom server Super.cz.

Vrátí se ještě Lucie Zedníčková k herectví? Má novou práci. Podívejte se
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Lucie Zedníčková
reklama

Anketa

Nechali byste si píchnout vakcínu Sputnik V? (Ptáme se od 2.3.2021)

89%
11%
hlasovalo: 30211 lidí
Zedníčková se v rozhovoru pro Super.cz vyjádřila i k současným restrikcím ohledně překročení hranic okresů. „My jsme Praha-západ a pár set metrů od nás už je okres Kladno,“ popsala svou situaci Zedníčková, jež do okresu Kladno jezdila nakupovat. Nyní bude muset jezdit podle svých slov dál.  

Co se týče práce, rozjela Zedníčková s partnerem Ollém podnikání v autodopravě. „Míra je celý týden na cestách a já mám doma home office a posílám ho, máme stažený program na autodopravu. Začalo mě to docela bavit. Navíc mám obrovskou výhodu, že můžu být doma a nemusím chodit někam do práce,“ uvedla. 

Závěrem si pak posteskla, že současná situace je opravdu hodně těžká.

Lucie Zedníčková, rozená Lucie Bártová, provdaná Lucie Pokorná, je česká herečka a moderátorka, adoptivní dcera herce Pavla Zedníčka.
 
Pochází z umělecké rodiny, její maminka je tanečnice (členka Černého divadla). Herectví se věnovala již od dětství, již jako pětiletá poprvé vystupovala v Československé televizi v pořadech pro děti u Štěpánky Haničincové, v deseti letech vystupovala například ve filmu Lásky mezi kapkami deště nebo Hodinářova svatební cesta Korálovým mořem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Cílem vykonstruované Kroupovy kauzy bylo shození vlády!“ Expremiér Paroubek ohromil. V pozadí vystupuje jméno známého advokáta

10:40 „Cílem vykonstruované Kroupovy kauzy bylo shození vlády!“ Expremiér Paroubek ohromil. V pozadí vystupuje jméno známého advokáta

„Je to přeexponované, nepravděpodobné na první pohled. Hamáček se nikdy nepustil do žádného politick…