Vraťme Klausovi do ruky skalpel, volá Bobošíková

19.05.2013 17:20

Předsedkyně Suverenity a neúspěšná prezidentská kandidátka Jana Bobošíková se zastala exprezidenta Václava Klause. Je přesvědčena, že někdejší hlava státu ví, jaké operativní kroky je třeba provést, aby se Česko opět postavilo na nohy. Nečas prý naproti tomu provádí jen kosmetické úkony.

Vraťme Klausovi do ruky skalpel, volá Bobošíková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková v televizním studiu
reklama

„Nečasova vláda možnost provést takovou operaci dostala. Namísto skalpelu transformace, který jí dali voliči v roce 2010 do ruky, zvolila zbaběle botox zvyšování daní, zpackaných reforem a poklonkování Bruselu. Botox se vstřebal, ekonomika je v horším stavu, než když vláda nastoupila a musí přijít skalpel,“ zdůrazňuje Bobošíková

Vzpomeňte si na počátek devadesátých let

Exprezident Klaus ale podle předsedkyně Suverenity zřejmě ví, co je třeba udělat. Je třeba obhájit svobodu jednotlivce, oživit pocit zodpovědnosti za vlastní rodinu. Neúspěšná prezidentská kandidátka dodává, že, stejně jako prezident Zeman, upozornil Klaus na peníze odváděné solárníkům. Stalo se tak na přednášce pronesené exprezidentem na půdě Vysoké školy ekonomické. Bobošíková také odmítá platit nepřizpůsobivým spoluobčanům a živit přebujelý úřednický aparát, ten bruselský nevyjímaje. Tato přání by jí, a zřejmě nejen jí, dokázal v politické rovině splnit právě Václav Klaus a předsedkyně Suverenity proto volá po jeho návratu ke kormidlu.

„Jsem přesvědčená, že bychom měli Václavu Klausovi skalpel do rukou opět svěřit. Ostatní prokázali, že neumějí píchnout ani ten botox,“ zdůrazňuje Bobošíková s poukazem na to, že na počátku devadesátých let, kdy byl Klaus premiérem, vypadalo české hospodářství o poznání zdravěji než dnes.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalousek to pohřbil. I Fialovi. Bartoš někomu nevoní. Klaus ml. v hrozné situaci

12:27 Kalousek to pohřbil. I Fialovi. Bartoš někomu nevoní. Klaus ml. v hrozné situaci

Je to pár dní, co Miroslav Kalousek odešel ze Sněmovny a agentura SANEP už hlásí, že jeho odchod by …