
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Karel Výborný
Ministr školství Robert Plaga by měl zpozornět. V pondělí se pod okny jeho ministerstva uskuteční protestní shromáždění těch, kteří chtějí po vládě, aby umožnila školákům návrat do lavic. Dlouhotrvající distanční výuka podle svolavatelů totiž vede k vážným vzdělávacím, výchovným, ale i psychickým problémům dětí a celých rodin. Navíc prý zcela chybí relevantní údaje o tom, proč prvňáci a druháci do školy mohou, ale další ročník už nikoliv.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Karel Výborný
Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.
Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…