Vražda slavné americké herečky. Ke zločinu se přiznal imigrant ze Senegalu

14.01.2016 17:44

V roce 2016 již zemřelo několik celosvětově známých celebrit. Jednou z nich je i americká herečka Ashley Olsenová, která byla zavražděna ve svém bytě v italské Florencii. K její vraždě se přiznal Senegalec Cheik Tidian Diaw, který do Itálie přišel před několika měsíci. Informuje The Daily Mail.

Vražda slavné americké herečky. Ke zločinu se přiznal imigrant ze Senegalu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Želízka, ilustrační foto
reklama

Italská policie ve středu zatkla muže podezřelého z vraždy americké herečky Ashley Olsenové, ke které došlo v jejím bytě v centru Florencie. Tam ji uškrcenou našel před několika dny její přítel.

K činu se přiznal mladý Senegalec Cheik Tidiane Diaw, který herečku údajně potkal v baru noc předtím. Ta jej následně pozvala domů, kde mezi nimi došlo pod vlivem alkoholu a omamných látek k dobrovolnému pohlavnímu styku.

Policie našla v bytě Olsenové usvědčující důkazy a na základě DNA vzorků došla k Diawovi, který při svém prvním zatčení nejdříve uvedl falešné alibi, když za ním pak policisté přišli podruhé již s řádnými důkazy, k činu se doznal.

Diaw tvrdil, že mu Olsenová, která s ním údajně opustila známý florentský noční klub, po sexu řekla, aby odešel, jelikož přijde její přítel, a jala se jej vyhazovat ze dveří. On ji následně v zápalu drogového opojení udeřil do hlavy a zařval na ni: „Chovala ses ke mně jako k psovi.“ Následně ji od sebe odstrčil, ona spadla a rozbila si hlavu.

Podle vrchního žalobce Guiseppe Creazza je velmi pravděpodobné, že v průběhu událostí nebyli ani Diaw, ani Olsenová zcela při smyslech. Diaw uvedl, že Olsenovou zabil náhodou.

„Strčil jsem ji a ona se praštila do hlavy,“ řekl policii. „Známky po škrcení jsou od toho, jak jsem se ji snažil zvednout,“ dodal.

Podle Creazza je však možné, že události neproběhly tak, jak je Diaw popisuje. Dodal však, že zřejmě jde o případ velmi nezdařeného sexu na jednu noc pod vlivem různých drog, jelikož noční klub Montcarla, kde se Olsenová s Diawem potkali, je užíváním drog nechvalně znám.

Diaw, který do Itálie přišel před několika málo měsíci za svými příbuznými a dosud se živil rozdáváním letáků pro jeden z florentských nočních klubů, je nyní zadržován ve florentské věznici.

Dosavadní zjištění florentské policie poukazují na skutečnost, že herečka odešla s Diawem dobrovolně a dobrovolně podstoupila i pohlavní styk. Naznačuje to i absence známek násilného vniknutí do jejího bytu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: spa

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

22:11 Hm. Jak to myslíte? Protažený obličej Tvarůžkové v mimořádném vysílání k ruským agentům

Sobotní večer je vysílání ČT 24 kompetně věnováno kauze ruského podílu na výbuchu muničáku ve Vrběti…