Všechny najednou ,,poblil" Jaromír Soukup. Slonková, ČT, Hřebejk, Kalousek. A Zemanátor v akci

3. 1. 2019 8:28

Svůj první Týden s JS pojal moderátor jako galavečer, kde shrne celý rok a předá ceny, jak jinak než svého jména. Byly určeny těm, kteří se zasloužili o Česko 2018. ČT, Slonková, ČSSD, Babiš i jiní dostali ocenění za své „příspěvky“. A speciální pozornost věnoval opět Zdeňkovi Bakalovi. A Kalousek... zazněl za večer jen jednou.

Všechny najednou ,,poblil" Jaromír Soukup. Slonková, ČT, Hřebejk, Kalousek. A Zemanátor v akci
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: První novoroční díl Týdne s Jaromírem Soukupem
reklama

Soukup nejdříve zažertoval: „Ovšem o všech cenách rozhodla odborná porota ve složení: Jaromír Soukup, Jaromír Soukup, Jaromír Soukup, Jaromír Soukup a na něj bych skoro zapomněl, zúčastnil se i Jaromír Soukup. Rozhodující hlas měl ovšem Honza Musil. Ne, samozřejmě, že ne, dělám si legraci. Samozřejmě, že nezávislý rozhodující hlas měl samotný předseda poroty, kterým byl, ano, je to tak, Jaromír Soukup.“ Že ceny nebude mít kdo přebírat, vysvětlil tak, že pozvánky na „galavečer“ doručí Česká pošta prý až 18. března roku 2023. Ceny tedy přebere on a dotyční se o ně u něj mohou přihlásit.

Anketa

Měly by Spojené státy stáhnout svá vojska ze Sýrie?

93%
7%
hlasovalo: 7064 lidí

První cena byla za nejlepší režii. Nominanty byli Jan Hřebejk za napovídání národu, koho má volit a nevolit, a režírování správných názorů. Dále Andrej Babiš za „komplexní a bezproblémovou režii celé republiky“, která vedla k dílu „Opravdu, ale opravdu nikdy neodstoupím“. A třetí nominovanou byla dvojice Klusák a Remunda, za „sci-fi hororovou komedii s prvky fikce“ s názvem Seznam Zprávy a reportáž o Babišovi mladším. Vítězem byl prohlášen Andrej Babiš, protože si prý zrežíroval celou republiku, i když mu do toho scénáristi několikrát hodili vidle.

Druhá, taktéž významná a ceněná cena, byla za nejlepší herecký výkon. Jako prvního nominanta oznámil Soukup Miloslava Roznera za thriller „Zabrušuju, vybrušuju“. Dále Miloše Zemana za akční film Zemanátor, kde střílí novináře a Zdeňka Bakalu. Třetí byla Sabina Slonková za „Jak Andrej Babiš unesl svého syna na Krym“, která cenu vyhrála. „Jen málo českých hereček se umí tvářit tak vážně,“ pogratuloval ironicky moderátor novinářce.

Fotogalerie: - To byl rok 2018

Novoroční přípitek kandidáta na prezidenta Pavla F...
Několik známých tváří sociálních demokratů založil...
Premiér Andrej Babiš na první oficiální návštěvě S...
Debata žen prezidentských kandidátů 5. 1. 2018 v p...
Briefing lékařského konzilia prezidenta republiky ...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...