Vy opice, už mě tady neuvidíte, naštval se politik KSČM, když odjížděl z arabské země

13. 11. 2017 11:41

Náměstek hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka Jaroslav Komínek (KSČM) se nechal na svém facebookovém profilu unést a pronesl rasistické poznámky. O případu informoval server HlídacíPes.org.

Vy opice, už mě tady neuvidíte, naštval se politik KSČM, když odjížděl z arabské země
Foto: 4ever.sk
Popisek: Egypt, ilustrační foto

Komínek byl v minulých dnech na krátké dovolené v Egyptě, v letovisku Marsa Alam u Rudého moře. Obyvatele země pyramid při svém odletu nazval opicemi zrozenými z neandrtálců a ostudami civilizace. Když se pak server HlídacíPes.org začal o jeho příspěvek zajímat, smazal jej. 

Anketa

Odvádí zpravodajství ČT dobrou práci?

hlasovalo: 13779 lidí

Příspěvek Komínek původně napsal při svém odletu ze země, kdy jej rozčílily bezpečnostní procedury na letišti a nutnost si připlatit na zpáteční cestě. Za co to byl příplatek, však zřejmé ani z diskuze není.

„Asi takhle, ty Egyptský opice zrozený z neandrtálců mě asi hooodně dlouho neuvidí. Egypťani jsou ostudy toho, čemu se říká civilizace,“ podotkl doslova komunistický krajský radní. Mezi emotikony, jimiž své vyjádření doplnil, pak nechyběla ani lebka se zkříženými hnáty. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prezident Zeman spustil kanonádu: Romové za komunismu museli pracovat, jinak šli do vězení. Zločinecká neziskovka Děti Země. A tento bonmot o Šojdrové raději nedokončím...

16:22 Prezident Zeman spustil kanonádu: Romové za komunismu museli pracovat, jinak šli do vězení. Zločinecká neziskovka Děti Země. A tento bonmot o Šojdrové raději nedokončím...

Miloš Zeman vyrazil na svou další krajskou cestu. Tentokrát zavítal do Olomouckého kraje. V pondělí …