Výborný odstoupí z čela lidovců. Potřebuje se po smrti manželky věnovat rodině

19.11.2019 17:13 | Zprávy
autor: mp

Marek Výborný rezignuje na funkci předsedy KDU-ČSL k termínu mimořádného sjezdu strany, který by se měl uskutečnit 25. ledna.

Výborný odstoupí z čela lidovců. Potřebuje se po smrti manželky věnovat rodině
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisková konference po jednání celostátního výboru KDU-ČSL

Dnes to oznámil na tiskové konferenci. Výborný se rozhodl skončit z rodinných důvodů, na konci září mu náhle zemřela manželka na srdeční selhání. Výborný má tři děti, dnes zdůraznil, že rodič je víc než politik.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Jednání Evropy s Trumpem

Popisujete, jak by Evropa měla jednat s Trumpem. Otázkou je, proč to nedělá? A myslíte, že by pro nás hlavně s ohledem na bezpečnostní situaci bylo dobré si to rozházet s USA? Třetí dotaz, jak chcete jednat s někým, kdo o to evidentně nestojí, kouká na Vás z vrchu a jste mu vlastně ukradený?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

21:14 Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

Bouřlivé přivítání Filipa Turka na odborářském mítinku v Ostravě v ostrém kontrastu s vypískáním pre…