Výbuch na Karlově náměstí v Praze lehce zranil 16letou dívku. Zasahovali pyrotechnici

29. 12. 2016 20:22

Na Karlově náměstí v Praze došlo k výbuchu, při němž byla lehce zraněna šestnáctiletá dívka. Část náměstí byla uzavřena, na místě zasahovali pyrotechnici. Příčinou výbuchu byla zábavní pyrotechnika.

Výbuch na Karlově náměstí v Praze lehce zranil 16letou dívku. Zasahovali pyrotechnici
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vozy
reklama

Jak uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová, ke zranění došlo krátce po 17. hodině. „Operátor tísňové linky 158 přijal oznámení o poranění 16leté dívky v prostoru veřejného telefonního automatu na Karlově náměstí, a to v důsledku detonace,“ uvedla Zoulová. Jak se později ukázalo, šlo o výbuch zábavní pyrotechniky. Záchranáři dívku ošetřili na místě, neboť její zranění bylo lehké - utrpěla šok. 

Policisté následně uzavřeli frekventovaný průjezd náměstím ze Žitné do Resslovy ulice a povolali pyrotechnika. „Policie v nejbližším okolí usměrňuje dopravu, vzhledem k tomu žádá řidiče i ostatní účastníky silničního provozu o maximální trpělivost a respektování pokynů policie,“ dodala Zoulová.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak se „černoušek snažil změnit na černošku", aby nemusel pracovat. Radši se posaďte

4:37 Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak se „černoušek snažil změnit na černošku", aby nemusel pracovat. Radši se posaďte

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa…