Výhrůžky Petře Kvitové? Své si kvůli nim prý vytrpěl i prezident Zeman

15.07.2014 8:24

Muž ze Zlínska vyhrožoval tenistce Petře Kvitové smrtí a deník Blesk si všímá toho, že svůj údajný záměr sdělil v telefonátu prezidentu Zemanovi. V rozhovoru prý sekretářku zahrnul nejen výhrůžkami, ale i vulgaritami. Policie ho už propustila a zkoumá jeho skutečnou nebezpečnost na svobodě.

Výhrůžky Petře Kvitové? Své si kvůli nim prý vytrpěl i prezident Zeman
Foto: ČT
Popisek: Petra Kvitová

Vítězku Wimbledonu Petru Kvitovou pozval na návštěvu prezident Miloš Zeman. Na Hrad se má vypravit po svém již druhém vítězství v prestižním turnaji ve středu. Tomu ovšem předcházely tvrdé výhrůžky jednoho muže ze Zlínska. Již v minulosti se prý podobného jednání dopustil a bral si na mušku většinou politiky.

Blesk zdůrazňuje, že i tentokrát směřoval své výhrůžky Kvitové přes politika. Vybral si přímo prezidenta republiky Miloše Zemana. „Sekretářka se nestačila divit. Poté, co si vyslechla vulgarismy různého typu, následovaly výhrůžky,“ informovala již dříve zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Výtržník je šetřen na svobodě

Muž tvrdil, že pokud Petra Kvitová bude chtít navštívit určité místo, tak tam nedojede, protože prý bude mít pod svým autem uložený nástražný výbušný systém. Lze se údajně domnívat, že měl na mysli právě její návštěvu u prezidenta.

Dříve jeho obdobné jednání bylo kvalifikováno jako přestupkové jednání. Za výhrůžky poslané přes prezidentskou kancelář mu hrozí tři roky vězení. Blesk dodává, že policie jej propustila a šetří jeho výtržnost na svobodě. Psychiatr prý má zjistit jeho skutečnou nebezpečnost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvořákovy podivné kroky. Lipovská přitvrdila. Co zatím nezaznělo

14:42 Dvořákovy podivné kroky. Lipovská přitvrdila. Co zatím nezaznělo

Trestní oznámení na Petra Dvořáka, Jaromíra Soukupa a další. Podezření z milionových podvodů. Členka…