Vyjádřil se Daniel Landa...

16.11.2015 15:44

Fotografii muslimů dal na svůj facebookový profil zpěvák Daniel Landa. A mluvil o nich jen a jen kladně.

Vyjádřil se Daniel Landa...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zpěvák, skladatel a automobilový závodník Daniel Landa

„Tito lidé jsou mí úžasní přátelé. Tito lidé mi stojí za to riskovat,“ uvedl zpěvák s tím, že pomáhají, jak jen mohou i s obranou a bezpečím našeho vlastního domova. „A já rád činím totéž,“ řekl.

„Spojují mne s nimi stejné lidské hodnoty a dlouholeté přátelství. Jsem rád a je mi ctí, že mohu kráčet ruku v ruce s těmito patrioty v boji proti skřetům celého světa,“ pokračoval ve svém vyznání Landa.

„Myslete si o tom, co chcete. Svou vlast a krajinu miluji, o tom žádná,“ uzavíral s tím, že rozhodně není ani muslimský, ani ruský, natož americký agent. 

„Jsem náš člověk,“ zakončil Daniel Landa jen dva dny poté, co se členové Islámského státu přihlásili k teroristickým útokům v Paříži.

Čtenáři mu v komentářích připomněli i jeho píseň „Jsi Čech“, která se podle nich neslučuje se současným vyjádřením. Landa se však těchto muslimů nebojí. „To rozhodně není jejich styl. Tihle hoši do toho chodí čelem,“ napsal fanouškům, kteří reagovali vystrašeně, že takovíto muslimové se pak odpálí na jednom z Landových koncertů.

Již o den dříve sdílel Landa na svém profilu video s poselstvím afghánského protitalibánského válečného hrdiny a tehdejšího vůdce Ahmada Shaha Massouda, které vyslovil před 14 lety v Paříži. Žádal, aby čtenáři toto video sdíleli. Prostřednictvím něj chtěl vyjádřit skutečnost, že podle pátečních teroristů z Islámského státu nelze soudit celý muslimský svět. 

„Tohle je opravdu válka, tak ji udržme co nejdál od svých domovů,“ uzavřel zpěvák s tím, že v brzké době plánuje informovat o svých záměrech a plánech na nadačních stránkách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

8:45 Požár Notre-Dame odhalil jednu závažnou věc, uvažuje Zdeněk Zbořil

Politolog Zdeněk Zbořil na serveru První zprávy.cz okomentoval požár slavné katedrály Notre-Dame i u…