Výměna obyvatelstva. Italský novinář spočítal, jak se bude vyvíjet podíl imigrantů v populaci a je to děsivé

3. 7. 2017 18:19

Novinář Giulio Meotti na serveru Gatestone Institute tvrdí, že Evropa čelí demografickému zemětřesení, a to hned z několika směrů. První otřesy prý přišly přes Maďarsko, a když tam byl migrační proud zastaven, druhé zemětřesení udeřilo na Evropu přes Balkán. Jakmile se podařilo zastavit i tenhle otřes, přišel poslední velký migrační úder přes Itálii. Ten ještě neskončil. Smyslem těchto zemětřesení je prý vyměnit evropskou populaci.

Výměna obyvatelstva. Italský novinář spočítal, jak se bude vyvíjet podíl imigrantů v populaci a je to děsivé
Foto: repro foto Youtube
Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto
reklama

„V Itálii probíhá výměna obyvatelstva. Pokud však otevřete mainstreamové noviny, sotva tyto údaje najdete. Tomu, co se děje, se nevěnuje žádná televizní stanice. Jakákoliv kritika není povolena. Invaze se považuje za hotovou věc. V roce 2016 v Itálii přistálo 176 554 migrantů – osmkrát více než v roce 2013. V roce 2015 jich bylo 103 792. V roce 2014 jich přistálo 66 066. V roce 2013 to bylo jen 22 118. V posledních čtyřech letech se do Itálie dostalo 427 000 migrantů. Jen během prvních pěti měsíců roku 2017 Itálie přijala 10 % celkového počtu migrantů za poslední čtyři roky,“ píše Meotti v komentáři pro server Gatestone Institute. Český překlad článku uveřejnil Neviditelný pes.

Stojí přitom za pozornost, že Italové stárnou a vymírají. Rok co rok přichází Itálie o 600 až 800 tisíc evropských občanů ročně. Teď na Apeninský poloostrov přicházejí migranti, kteří jsou zvyklí na početné rodiny. Jednoho dne tak podle novináře může přijít den, kdy se populace v EU zcela vymění. Možná se z ní stane jeden z afrických států. Pokud se něco nezmění, tak už v roce 2050 budou třetinu populace Itálie tvořit cizinci.

Celý článek naleznete zde.

Není také bez zajímavosti, že jen necelá tři procenta migrantů dostávají status azylanta. Ukazují to alespoň údaje OSN, kterých se Meotti dovolává. Už proto nepovažuje ze správné srovnávat tyto migranty se židovskými uprchlíky, kteří prchali před Hitlerem před druhou světovou válkou a během ní. Nepřijde mu ovšem správné srovnávat italské azylové tábory s koncentračními tábory určenými opět pro Židy.

„Abychom pochopili, jak hanebná jsou tato srovnání, musíme se podívat na náklady na každého migranta pro daňové poplatníky. Jakmile se imigranti zaregistrují, dostávají měsíční příjem ve výši 900 eur (30 eur za den na osobní výdaje). Dalších 900 eur je určeno Italům, kteří je ubytovávají. Na pokrytí nákladů na pojištění je zapotřebí 600 eur. Celkově stojí Itálii každý imigrant měsíčně 2 400 eur. Policista vydělává polovinu této částky. A námořní dobrovolník, který zachraňuje migranty, dostane stipendium ve výši 900 eur měsíčně. Byli nacisté tak laskaví ke svým židovským untermenschen?“ ptá se autor.

Tvrdí také, že italské elity příliv uprchlíků podporují a Meotti nechápe proč. Zvlášť když vezmeme v potaz peníze, které podle novináře platí stát na každého uprchlíka.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

18:43 Novinář Etzler při „veřejnoprávní“ debatě o Číně zvedl ze židle Nečase: Když někdo nemá rád prezidenta, vytáhne se čínská karta!

REPORTÁŽ „Vůbec neberu Číně ten obrovitý pokrok. To byl největší ekonomický pokrok v historii lidstv…