Vypadají jako puberťačky bez sebevědomí, zaútočil Trump na podporovatelky Clintonové

23.09.2016 21:44

Donald Trump se drsně vysmál ženám, které v předvolebním klipu podpořily demokratku Hillary Clintonovou. Podporovatelky Trumpovi připomínají puberťačky, které teprve hledají sebevědomí. V předvolebním klipu zazní řada Trumpových drsných vyjádření na adresu žen a příslušníků menšin.

Vypadají jako puberťačky bez sebevědomí, zaútočil Trump na podporovatelky Clintonové
Foto: archív autora
Popisek: Clintonová, Trump
reklama

Světlo světa spatřily nové předvolební reklamní spoty na podoru demokratky Hillary Clintonové. Republikánský kandidát Donald Trump okamžitě využil příležitosti a předvolební klipy zkritizoval. Podle jeho vlastních slov tam vystupují ženy, „které připomínají dívky ve věku kolem puberty, které hledají sebevědomí při pohledu do zrcadla“.

Kampaň cílí na voliče, kteří mají pocit, že Trump uráží ženy, ale nejen je. Dámy v předvolebních klipech citují slova, která tu či onde utrousil Donald Trump na adresu žen či příslušníků menšin.

Celý text v angličtině najdete zde

Trump na adresu různých žen v minulosti poznamenal, že jsou to „flákačky, které vypadají jako prasata“. „Mají plochý hrudník, takže by si v hodnocení krásy nezasloužily desítku.“ Jiné ženy se od republikánského kandidáta dozvěděly, že „mají tlusté a ošklivé tváře“, a tak podobně.

Sluší se však také dodat, že Hillary Clintonová slibovala, že povede věcnou kampaň a bude vyzdvihovat pozitivní body svého programu, aby ukázala, jak zlepší situaci Američanů. Stávající klip zveřejněný v září však spíše ukazuje, že se kampaň dál ponese v útočném duchu a ke vzájemné dehonestaci kandidátů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Za ty přeplněné nemocnice mohou lidé, co si šli koupit biomrkev?!“ Výbušný rozhovor moderátora TV Nova s Kubkem má těžkou dohru

16:58 „Za ty přeplněné nemocnice mohou lidé, co si šli koupit biomrkev?!“ Výbušný rozhovor moderátora TV Nova s Kubkem má těžkou dohru

Včera se moderátor TV Nova Petr Suchoň dostal do křížku s prezidentem České lékařské komory Milanem …